fb

Nacházíte se: Úvodní stránka O poradně

Zadejte dotaz

Prohledejte jiľ zodpovězené

Nevíte, jak se zeptat

O poradně

Jak se zeptat

Klikněte na okénko CHCI SE ZEPTAT a objeví formulář, kam dotaz vepíšete. Formulujte ho jasně, a pokud možno co nejkonkrétněji. Do textu dotazů zasahujeme jen v případě, že jsou v něm uvedeny identifikační údaje (viz níže), vulgární výrazy apod.

Jakmile dotaz zodpovíme, zobrazí se na webových stránkách poradny s příslušnou odpovědí. Odpověď na dotaz si vyhledáte podle kódu, který se vám po jeho odeslání zobrazí, nebo si ho vyhledáte v přehledu zodpovězených dotazů. Jestliže si přejete být informováni o tom, že váš dotaz už byl zodpovězen a odpověď je na stránkách poradny k přečtení, napište do formuláře svůj e-mail.


Jak si chránit anonymitu

Vzhledem k tomu, že na stránkách poradny se zobrazují s odpověďmi i dotazy, je zde určité riziko, že by tázající se mohl být identifikován. Nechceme, aby takto vznikly komukoli potíže, a proto je třeba, abyste v dotazu neuváděli údaje, podle nichž byste mohli být rozpoznáni. Vaše e-mailová adresa se na stránkách v žádném případě nezobrazuje a slouží jen k automatickému zaslání informace o tom, že na dotaz jsme už odpověděli. Jestliže chcete uvést o sobě podrobnější údaje, které považujete pro dotaz za důležité, a nechcete, aby byly vidět, napište je do pole "skrytá poznámka"; na webových stránkách poradny pak nebudou vidět.

 

Etické principy pracovníků Drogové poradny

Všichni pracovníci se řídí etickým kodexem SANANIM z.ú. Ke stažení zde.

 

Veškeré materiály a texty na stránkách této poradny včetně zodpovězených dotazů jsou majetkem SANANIM z.u..
Jejich kopírování a jakékoli další využití je možné výhradně se souhlasem SANANIM z.u..
Creative Commons Licence Creative Commons Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte komerčně 3.0 Česko