fb

Nacházíte se: Úvodní stránka O poradně Prohledat odpovědi Dotaz

Zadejte dotaz

Prohledejte jiľ zodpovězené

Nevíte, jak se zeptat

Zachvaty

Wally

"Mam problem pri koureni marihany,vzdy kdyz si zakourim zacne me po chvilce strasne bodave pichat na levem prsu (u srdce),mam strach co to je,mam uz to 2 roky (kouril jsem 3 roky a bylo vsechno v pohode az jednou jsme si s kamosema zakourily,byl jsem docela dost ""zhulenej""a delali jsme kraviny,a ja jsem se pak rozebehl a bezel jsem tak 300m na plno a kdyz jsem dobech tak me po par sekundach zacalo strasne pichat u srdce a od ty doby nemuzu kourit,prestal jsem jak s cigaretama tak i z marihuanou (i kdyz obcas si zakourim abych zjistil jesli tahle nemoc nahodou uz neni pryc,ale vzdycky me to chytne,tak takhle to asi sembnou vypada)byl jsem nekolikrat na vysetreni ale nic nezjistily,ale nerekl jsem jim nikdy ze to mam z marihuany az jeden se me na to zeptal,ale strach mi to nedovolil,asi vedel o co jde,tak mi teda peosim poradte co mi je DIK."

Odpověděl: Kamil Kalina

Marihuana zrychluje srdeční činnost a přitom se mohou projevit různé drobné srdeční obtíže. A marihuana + běh, jak to popisujete, to je hodně zátěžová situace. Běžné vyšetření ale takovou poruchu neodhalí, musí jít o zátěžové vyšetření, se šlapáním na trenažéru. Nechcete-li lékaři říct souvislost s marihuanou, řekněte, že se to objevuje při rychlém běhu nebo jízdě na kole.

Zpět

Veškeré materiály a texty na stránkách této poradny včetně zodpovězených dotazů jsou majetkem SANANIM z.u..
Jejich kopírování a jakékoli další využití je možné výhradně se souhlasem SANANIM z.u..
Creative Commons Licence Creative Commons Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte komerčně 3.0 Česko