fb

Nacházíte se: Úvodní stránka O poradně Prohledat odpovědi Dotaz

Zadejte dotaz

Prohledejte jiľ zodpovězené

Nevíte, jak se zeptat

Jak dlouho vydrží kokain

idkk

Zdravim, chtela byc se zeptat, jak dlouho a v jakých podmínkách skladovat kokain, aby neztratil svoje původní vlastnosti?

Odpověděl: Amrit Sen

Zdravím Vás,

 

díky za důvěru. 

Posláním naší poradny a pracovní náplní odpovídajících, je pomoc lidem v úzkých a nouzi, kteří trpí v jakékoli souvislosti s užíváním návykových látek, často jde o život. Také pomoc a podpora lidí, jejichž blízcí se potýkají se závislostí, předávání kontaktů a informací vedoucích minimalizaci rizik při užívání drog a destigmatizaci lidí, kteří je užívají a v neposlední řadě podpora motivace k léčby závislosti.

 

Informace jak drogy vyrobit, distribuovat, skladovat, nebo jak a kde si je opatřit, či jak nejlépe si je vychutnat, nepodáváme. Rozumíme si?

 

Odpovědi na obdobné dotazy najdete na webech drogových experimentátorů a nadšenců, je jich na internetu habaděj. Potíž může být v tom, že za relevanci informací nelze ručit a najdete tam i spoustu nebezpečných nesmyslů.

 

Stačí takto?

 

Přeji Vám vše dobré, buďte na sebe opatrná,

Amrit Sen.

 

Zpět

Veškeré materiály a texty na stránkách této poradny včetně zodpovězených dotazů jsou majetkem SANANIM z.u..
Jejich kopírování a jakékoli další využití je možné výhradně se souhlasem SANANIM z.u..
Licence Creative Commons Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte komerčně 3.0 Česko