fb

Nacházíte se: Úvodní stránka O poradně Prohledat odpovědi Dotaz

Zadejte dotaz

Prohledejte jiľ zodpovězené

Nevíte, jak se zeptat

Zdraví a pervitin

Balu

Zdravím...Zhruba tři roky beru pervitin,dříve nepravidelně,ale posledních deset měsícu je to docela pravidelně...Myslím,že zatím nepocituji nějakou závislost...nebo zatím nemám příznaky,který by naznačovaly nějakou závislost!Takže se dá říct,že to zatím beru pořád tak,že kdykoli můžu přestat.Pravdou je,že poslední dobou sem dost vyčepaná,klidně bych prospala týden dny v kuse a není to kvůli tomu,že bych třeba vůbec nespala a pak spánek doháněla!Většinou jsem na pervitinu schopna usnou,tedy záleží na způsobu užití..teď mám namysli alobal,po kterém se mi i dobře usíná.Převážně šnupu,hlavně tedy!Nikdy v životě sem si to nepíchla...a ani mě to neláká,vzhledem k tomu,že se poměrně často ocitám ve společnosti \'\'buchnařů\'\'..a vidím jak už jsou na tom špatně!!Vím,že na tom asi nejsem možná o dost líp,ale JÁ se ještě pořád dokážu ovládat..tím myslím to,že jako člověk normálně fukguji!!Ale,abych se dostala už k věci,píšu hlavně proto,že poslední cca. tři měsíce mi z toho není dobře zdravotně...nos mám zdá se pořád fungující,ale problém mi dělá krk,palí mě,bolí když polknu,sem zahleněná a občas když si potřebuju zakašlat mám pocit,že se pozvracím..piju na to hlavně čaje,ale zajímalo by mě co se tam dějě...někdy mám pocit totálního rozleptání!!Taky se mi udělaly křečový žíly je možný že z pervitinu??Je mi dvacet,takže stářím si myslím to nebude...a občas mám pocit,že mi otékaj ruce!Předem děkuji za odpověď...:)

Odpověděl: Markéta Kordová

Zdravím Vás,

identický dotaz jsem odpověděla před malou chvílí. Svou odpověď naleznete u svého prvního dotazu pod kódem 132 326. Tak se na to podívejte. Doporučuji se s Kontaktním centrem spojit co nejdříve. Zatím se mějte hezky, pokud byste měla další případné dotazy, klidně napište.

 

S pozdravem Markéta K.

Zpět

Veškeré materiály a texty na stránkách této poradny včetně zodpovězených dotazů jsou majetkem SANANIM z.u..
Jejich kopírování a jakékoli další využití je možné výhradně se souhlasem SANANIM z.u..
Creative Commons Licence Creative Commons Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte komerčně 3.0 Česko