fb

Nacházíte se: Úvodní stránka O poradně Prohledat odpovědi Dotaz

Zadejte dotaz

Prohledejte jiľ zodpovězené

Nevíte, jak se zeptat

ja a oni

??

zdravim vim ze muj psychickej stav neodpovida normalum presto se chystam experimentovat s durmanem a s mochomurkou cervenou je nejaka sance ze se mi vyhne psychoza?

Odpověděl: Markéta Kordová

Zdravím Vás, jestli Váš psychický stav není v normálu (jak sám uvádíte) a i přesto se chystáte experimentovat s durmanem a muchomůrkou červenou, myslím, že se Vám toxická psychóza nejspíš nevyhne, nemluvě o dalších potencionálních rizicích. I jednorázové užití jakékoliv psychotropní látky může u disponovaných jedinců vyvolat velmi vážné psychické obtíže a jejich odstranění je někdy opravdu velmi zdlouhavé, leckdy až nevratné. Jestli máte psychické problémy, měl byste se spíše je snažit odstranit, léčit se a ne je vědomě prohlubovat tím, že budete experimentovat s psychotropními látkami. Nezlobte se, ale Váš nápad opravdu není dobrý. P.S. S Vaší terapeutkou souhlasím. M.K.

Zpět

Veškeré materiály a texty na stránkách této poradny včetně zodpovězených dotazů jsou majetkem SANANIM z.u..
Jejich kopírování a jakékoli další využití je možné výhradně se souhlasem SANANIM z.u..
Creative Commons Licence Creative Commons Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte komerčně 3.0 Česko