fb

Nacházíte se: Úvodní stránka O poradně Prohledat odpovědi Dotaz

Zadejte dotaz

Prohledejte jiľ zodpovězené

Nevíte, jak se zeptat

Tramal-pro Mudr.Minaříka

Martin

Vážený pane doktore. Zítra to bude 14 dní, co jsem čistý. Nutkání na Tramal mě vůbec netrápí, ale trpím ukrutnou depresí. Obrátil jsem se(s velkým přemáháním) na psychiatra a dobře jsem udělal. Dostává se mi od něho stejně velké pomoci, jako od Vás. Napsal mi ihned neschopenku,protože v práci jsem absolutně nepoužitelný a jako medikaci zvolil Argofan. Zatím zvláštní zlepšení necítím, ale přesto je mi lépe. Je to asi tím, že "na mě pracují" již dva odborníci. V této chvíli jsem velice mírný optimista. Děkuji Vám a zase se ozvu.

Odpověděl: Jakub Minařík

Skvělé. Držím vám palce a ať se to podaří. :-) Ozvěte se rozhodně jak to celé dopadlo a i kdyby něco bylo třeba. Doufám, že budu schopen reagovat svižněji.

Zpět

Veškeré materiály a texty na stránkách této poradny včetně zodpovězených dotazů jsou majetkem SANANIM z.u..
Jejich kopírování a jakékoli další využití je možné výhradně se souhlasem SANANIM z.u..
Creative Commons Licence Creative Commons Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte komerčně 3.0 Česko