fb

Nacházíte se: Úvodní stránka O poradně Prohledat odpovědi Dotaz

Zadejte dotaz

Prohledejte jiľ zodpovězené

Nevíte, jak se zeptat

Můj kamarád

Rudi

Můj kamarád mi včera řek, že začal fetovat. Prý marihuanu, codein a schání éčka. Sice tomu moc nerozumím, ale chci mu pomoct. Když sem mu řekla, že se tim postupně zabije a že až na to přijde už bude pozdě. Vysmál se mi a řek že je mu to jedno ať si klidněchcípne. A že fet je jeho věc aŤ se mu do toho nepletu. Přitom býval v pohodě. Nevím co mám dělat!

Odpověděl: Jana Justinová

Dobrý den, doporučovala bych opravdu se mu do toho neplést. Evidentně je ve stádiu, kdy nechce slyšet žádné Vaše rady a varování a nestojí o Vaši pomoc. Je to jeho život a dokud si ho chce ničit, neuděláte s tím proti jeho vůli nic. Můžete mu jen dát najevo, že s tím nesouhlasíte, i tím, že se s ním nebudete bavit o drogách a trávit s ním čas, když bude pod jejich vlivem.

Zpět

Veškeré materiály a texty na stránkách této poradny včetně zodpovězených dotazů jsou majetkem SANANIM z.u..
Jejich kopírování a jakékoli další využití je možné výhradně se souhlasem SANANIM z.u..
Creative Commons Licence Creative Commons Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte komerčně 3.0 Česko