fb

Nacházíte se: Úvodní stránka O poradně Prohledat odpovědi Dotaz

Zadejte dotaz

Prohledejte jiľ zodpovězené

Nevíte, jak se zeptat

heroin

dreamw

mam problemy s heroinem uz asi ctvrtym rokem .. posledni pulrok je to tak, ze mam dobrou praci, byt, ale tak jednou, dvakrat do tydne si dam. Uz je to asi rok, co jsem bral denne. Chodil jsem na ambulantni lecbu, a pomohlo mi to zbavit se toho kazdodenniho brani. Problem je, ze nemuzu prestat s timhle obcasnym branim. Mivam strasny chute, ale nechci ztratit to co ted mam. Je to vzdycky takovej boj o abstinenci, no a priblizne jednou tydne to kolo prohraju. Jinak mam praci co me bavi, spoustu pratel co neberou .. jenom tyhle chute se nedaji zvladat... tak... diky za radu..dreamw.

Odpověděl: Jakub Minařík

Doporučil bych vám se vrátit tam kam jste chodil ambulantně a pokračovat. Závislost je charakterizovaná jako chronické, recidivující onemocnění a lidé se k užívání vrací. Mám zkušenost z práce se svými klienty, že vám asi současné občasné užívání dlouho nevydrží a začnete znova brát denně a můžete ztratit to co jste dosud vybudoval. Stálo by za to tomu předejít.
Pokud jste z Prahy doporučuji se obrátit na náš stacionář, najdete jej v kontaktech. :-)

Zpět

Veškeré materiály a texty na stránkách této poradny včetně zodpovězených dotazů jsou majetkem SANANIM z.u..
Jejich kopírování a jakékoli další využití je možné výhradně se souhlasem SANANIM z.u..
Creative Commons Licence Creative Commons Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte komerčně 3.0 Česko