fb

Nacházíte se: Úvodní stránka O poradně Prohledat odpovědi Dotaz

Zadejte dotaz

Prohledejte jiľ zodpovězené

Nevíte, jak se zeptat

Drogy

Lilly

Dobrý den,
Před 10 dny jsem si dala velkou dávku ema, bylo to fajn až pak jsem dostala šok a nemohla jsem moc dýchat, bušilo mi hrozně srdce, bylo mi zle od žaludku, myslela jsem si že se každou chvíli vypařím z tohohle světa, trvalo to všechno asi 15 minut. Pak jsem šla spát. Teď je to 10 dnů, jela jsem ráno do školy, vystoupila jsem z autobusu a hrozně se mi zatočila hlava, hučelo mi v uších že jsem skoro nic neslyšela nemohla jsem dýchat, bylo mi špatně a nějak jsem nepoznavala své okolí trvalo to asi 10 vteřin, pak to přešlo a šla jsem do školy. Ve škole po hodině se mi zase udělalo zle, zase se mi točila hlava až se mi zatmavoval zrak, hucelo mi v uších, nemohla jsem dýchat, busilo mi hrozně srdce. Stále se to opakuje po několika hodinách jen na par vteřin, ale je to hrozné, v noci mám halucinace a nemůžu spát, v noci mě to i budí že úplně vyskocim z postele a myslím si že umírám a nebo ze zešílím . Nepoznavam se v zrcadle ani svoje ruce, přijdu si jako úplně jiný člověk, připadám si jako kdybych byla každý den ve snu a nic nebylo skutečné, bolí mě hrozně hlava a vadí mi světlo, nemám infarkt ? Nebo co to muže být, jsem pořad strašně smutná a nic mě nedělá šťastnou, nic mě nezajíme, bojim se ze se ze mě stane blazen a skončím někde v blázinci

Odpověděl: Nikol Spůrová

Dobrý den, Lilly,

 

asi jste zadala dotaz omylem dvakrát. Odpověď najdete pod tímto kódem: 588468.

 

S pozdravem,
Nikol Spůrová

 

Zpět

Veškeré materiály a texty na stránkách této poradny včetně zodpovězených dotazů jsou majetkem SANANIM z.u..
Jejich kopírování a jakékoli další využití je možné výhradně se souhlasem SANANIM z.u..
Licence Creative Commons Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte komerčně 3.0 Česko