fb

Nacházíte se: Úvodní stránka O poradně Prohledat odpovědi Dotaz

Zadejte dotaz

Prohledejte jiľ zodpovězené

Nevíte, jak se zeptat

Infekční Endokarditida

jenda3031997

Dobrý den. Jsem vyučený elektrikář a 5 let intravenózně užívám pervitin. Zažil jsem hrozné věci které mě zcela změnili. Začlo to perfektním sexem a bohužel neskončilo tak jak bych si přál skončením abususu. V létě jsem skončil na ulici a diagnostikovali mi infekční endokarditidu ve stádiu náhlého srdečního selhávání. Mitrální chlopeň mi Na Obrazovce monitoru ultrazvuku plandala jako dlouhý kabát ženě ve větru. Ze srdce ten pervitin nenávidím protože jsem ho bral tolik že jsem zažíval dost často už toxickou psychózu až paranoidní představy. Bál jsem se už jen že to poslední co se stane že někomu ublížím. Dnes už znovu pracuji a bydlím ve vlastním bytě a šetřím na opravu automobilů. Již je to půl roku od operace a to cim jsem si během ní prošel už zažít nechci. Měl jsem tolik injekci že normální člověk už ,,buchnu" nechce ani vidět měl jsem EF (Ejekcni frakcí ) 20-25% Cítím se zdráv po fyzické stránce po té psychické ale ne rád bych s tím skoncoval už úplně. Měl jsem za sestra měsíců asi 4x malé množství a vás se ptám kde bych měl hledat pomoc nechci zemřít mám rodinu která mě má ráda a já je. Nechci být pro ně Feťák... Píšu to sem tohle proto že hledám odpověď na svou otázku a také proto ,že ostatní by v tom mohli najít odstrašující příklad nebo nabít poučení o tom jak až silná ta droga je.

Odpověděl: Markéta Kordová

 

Jendo, dobrý den,

 

děkujeme za Váš příspěvek.

 

Rádi Vás vhodně nasměrujeme na pomoc, ale neuvedl jste, kde jste. Napište, jaká města máte v dobré dostupnosti, pošleme Vám kontakt na zařízení, kam se můžete obrátit.

 

S pozdravem, MK

 

 

Zpět

Veškeré materiály a texty na stránkách této poradny včetně zodpovězených dotazů jsou majetkem SANANIM z.u..
Jejich kopírování a jakékoli další využití je možné výhradně se souhlasem SANANIM z.u..
Licence Creative Commons Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte komerčně 3.0 Česko