fb

Nacházíte se: Úvodní stránka O poradně Prohledat odpovědi Dotaz

Zadejte dotaz

Prohledejte jiľ zodpovězené

Nevíte, jak se zeptat

Vlasy

Kytarista

Dobry den,
mam dotaz, daval jsem pervitin pravidelne, moje telo bylo na to bylo zvykle a zadne znamky poskozeni vlasu. Ted uz jsem cisty nejakou dobu a zacinaji se mi vysusovat a trepit konce vlasu. Je mozne, ze by to mohlo byt tim, ze v mem tele ted nejsou slozky teto drogy a tim padem to pusobi na vlasy timto zpusobem?

predem dekuji za odpoved

Odpověděl: Gabriela Koryntová

Dobrý den, Kytaristo,

 

je pravda, že drogy se dají dohledat i ve vlasech, nicméně nikoli u konečků, ale u kořínků. Pokud se vám začaly až po vysazení třepit vlasy, nehledala bych spojitost s minulým užíváním, spíše s nějakým chováním nebo změnou návyků. Rozhodně můžete vyzkoušet jiné prostředky na péči o vlasy, vlasy nechat zastřihnout, případně se podívejte i po nějakých potravinových doplňcích a poptejte se kadeřníka na doporučení, co s třepícími konečky.

 

S pozdravem,

Gabriela Minařík.

Zpět

Veškeré materiály a texty na stránkách této poradny včetně zodpovězených dotazů jsou majetkem SANANIM z.u..
Jejich kopírování a jakékoli další využití je možné výhradně se souhlasem SANANIM z.u..
Licence Creative Commons Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte komerčně 3.0 Česko