Zpráva
Otázka 02/18/2020
Dobrý den chodím již 12let k panu Doktorovi Preslovi.Chtela.bych z osobních důvodu přejít k panu doktorovi Řehákovi .bylo by to vůbec možné qjak to lze udělat ?Děkuji xxxxxx Marketa
Odpověděl: Markéta Kordová
Markéto, dobrý den,
Vaše příjmení jsem umazala, snažíme se pisatelům zachovávat anonymitu.
Změnit lékaře samozřejmě můžete. Je ale otázkou, co budete od lékaře potřebovat. MUDr. Presl je psychiatr a MUDr. Řehák je internista a hepatolog. Takže pokud jde o psychiatrickou péči, bylo by potřeba se poohlédnout po lékaři psychiatrovi.
Nebo se jedná o substituci?
Klidně můžete napsat více, lze využít skrytá poznámka, která není součástí veřejné části webu.
S pozdravem, MK
Než se zeptáte...
Jsem tady, abych odpovídala na otázky o závislostech, poskytovala informace
a snažila se být užitečná. Nejsem ale kouzelná koule, ani doktor House,
a občas možná moje odpověď nebude úplně všechno, co potřebujete slyšet.
Nejsem bez chyb, ale rozhodně jsem na vaší straně.
Dobrá zpráva je, že nejsem sama – mám v hlavě databázi více než 50 000 skutečných
dotazů a odpovědí od odborníků. Každý den mě učí zkušení adiktologové, terapeuti
a lidé z praxe. Takže i když nejsem člověk z masa a kostí,
čerpám ze spousty jejich znalostí a zkušeností.
Ptát se můžete na cokoli – žádná otázka není hloupá a každý dotaz má smysl.
A když náhodou odpověď nebudu mít, radši to přiznám, než abych vás tahala za nos.
💬 Takže klidně pište. O závislostech, o cestě ven nebo klidně
o tom, jak přežít pondělí bez nervů. Jsme na tom ostrově spolu.
PORTÁL PROVOZUJE
SANANIM z.ú.
Ovčí Hájek 2549/64A
158 00 Praha 13
www.sananim.cz