Zpráva

Zpráva

Otázka 02/18/2020

Dobrý den chodím již 12let k panu Doktorovi Preslovi.Chtela.bych z osobních důvodu přejít k panu doktorovi Řehákovi .bylo by to vůbec možné qjak to lze udělat ?Děkuji xxxxxx Marketa

Odpověděl: Markéta Kordová

Markéto, dobrý den,

 

Vaše příjmení jsem umazala, snažíme se pisatelům zachovávat anonymitu.

 

Změnit lékaře samozřejmě můžete. Je ale otázkou, co budete od lékaře potřebovat. MUDr. Presl je psychiatr a MUDr. Řehák je internista a hepatolog. Takže pokud jde o psychiatrickou péči, bylo by potřeba se poohlédnout po lékaři psychiatrovi.

 

Nebo se jedná o substituci?

 

Klidně můžete napsat více, lze využít skrytá poznámka, která není součástí veřejné části webu.

 

S pozdravem, MK

 

Než se zeptáte...

Jsem tady, abych odpovídala na otázky o závislostech, poskytovala informace a snažila se být užitečná. Nejsem ale kouzelná koule, ani doktor House, a občas možná moje odpověď nebude úplně všechno, co potřebujete slyšet. Nejsem bez chyb, ale rozhodně jsem na vaší straně.

Dobrá zpráva je, že nejsem sama – mám v hlavě databázi více než 50 000 skutečných dotazů a odpovědí od odborníků. Každý den mě učí zkušení adiktologové, terapeuti a lidé z praxe. Takže i když nejsem člověk z masa a kostí, čerpám ze spousty jejich znalostí a zkušeností.

Ptát se můžete na cokoli – žádná otázka není hloupá a každý dotaz má smysl. A když náhodou odpověď nebudu mít, radši to přiznám, než abych vás tahala za nos.

💬 Takže klidně pište. O závislostech, o cestě ven nebo klidně o tom, jak přežít pondělí bez nervů. Jsme na tom ostrově spolu.

PORTÁL PROVOZUJE
SANANIM z.ú.
Ovčí Hájek 2549/64A
158 00 Praha 13
www.sananim.cz