Zpověď
Otázka 10/27/2014
Dobrý den, drogy už beru 3 rokem. Sice pouze jen na tanečních akcí (party), ale připadá mi, že se to neustále stupňuje (ne častostí, ale množstvím). Začal jsem jak je to běžné na těchto akcí s extází a následovalo mdma, párkrát koks, lsd, nyní nejvíce užívám amfetamin šňupáním. Akce bez toho už si ani nedokáži představit, asi bych se nedokázal bavit, kdybych byl čistý. Chodím na akce tak 1 za měsíc, i přesto začínám mít obavy o své zdraví. Při poslední akci, jsem hrozivě ulít a za párty jsem dokázal sjet 5g. Což mě na konci poměrně vystrašilo, že to už je opravdu příliš. Takové množství už je pro tělo asi hraniční předpokládám, ne? Párty trvala asi 10 hodin....
Odpověděl: Živý odborník
Dobrý den,
není to rozhodně málo. Ale s určitostí se nedá v takovém případě říct, co je "hraniční". Každé tělo je jinak odolné, Vy už ho máte navíc na ledacos navyklé. A velkou neznámou je samozřejmě čistota drogy.
Určitě je ale načase začít se o sebe trochu bát. Snad není potřeba čekat, až se předávkujete, až tělo zkolabuje, abyste zkusil něco změnit. Nebo ano?