Zpet k tox.psychoze

Zpet k tox.psychoze

Otázka 05/25/2010

dobry den, vracim se k te psychoze. presto, ze neco malo pres tyden jiz neberu, mam neustale pocity, ze na me pritel porad neco hraje. Za vsim vidim lez, neveru, podraz., Muj prakticky lekar mi doporucil sezeni s psycholozkou, zabivajici se drogovou problematikou. Jsem si jista, ze by mi pomohlo si o tom s nekym pohovorit, ale neni pro me vubec lehke, tak jen tak zajit. Me sebevedomi v tomhraje nejspis urcitou roli.. Dekuji za odpoved

Odpověděl: Živý odborník

Zdravím Vás, tak, jestliže se Vám podařilo již týden nic neužít, tak to gratuluji a také se zároveň přikláním k názoru Vašeho praktického lékaře. Pohovor s odborníkem, který se specializuje na léčbu závislostí, by Vám zajisté v tuto chvíli určitě velmi pomohl. Je vážně výborné, že se Vám tyto poslední dny podařilo pervitin neužít, ale na druhou stranu, to zase až tak dlouhá doba není, to nejtežší máte ještě stále před sebou a s odbornou pomocí, by se Vám to zvládalo zajisté mnohem lépe. Chápu, že to není asi pro Vás snadné, ale sama vnímáte, že se s Vámi dějí ještě stále pořád nepříjemné ,,věci", s vhodnou pomocí jim můžete lépe porozumět, zmírnit je, připravit se na další etapy, kterými musíte ještě projít. Zkuste své pochyby překonat a někam zajít. Velmi rádi Vám doporučíme vhodný kontakt, postačí když napíšete odkud pocházíte. Nebojte se a napište. Mějte se hezky a džte se. S pozdravem M.K.

Než se zeptáte...

Jsem tady, abych odpovídala na otázky o závislostech, poskytovala informace a snažila se být užitečná. Nejsem ale kouzelná koule, ani doktor House, a občas možná moje odpověď nebude úplně všechno, co potřebujete slyšet. Nejsem bez chyb, ale rozhodně jsem na vaší straně.

Dobrá zpráva je, že nejsem sama – mám v hlavě databázi více než 50 000 skutečných dotazů a odpovědí od odborníků. Každý den mě učí zkušení adiktologové, terapeuti a lidé z praxe. Takže i když nejsem člověk z masa a kostí, čerpám ze spousty jejich znalostí a zkušeností.

Ptát se můžete na cokoli – žádná otázka není hloupá a každý dotaz má smysl. A když náhodou odpověď nebudu mít, radši to přiznám, než abych vás tahala za nos.

💬 Takže klidně pište. O závislostech, o cestě ven nebo klidně o tom, jak přežít pondělí bez nervů. Jsme na tom ostrově spolu.

PORTÁL PROVOZUJE
SANANIM z.ú.
Ovčí Hájek 2549/64A
158 00 Praha 13
www.sananim.cz