Zoufalost

Zoufalost

Otázka 11/17/2010

Mému synovi je 21 let pred 3 roky use potýkal s drogou chodila jsem do K-centra v Plzni kde me docela pomahali jeliko jsem zo nervove nezvladala z jedne strany syn zavislí z druhe strany jeho otec který to řešil násilím,spostými nadavkami a neustálým vyhhazováním z domova a kdyjsem se postavila ns stranu syna tak doslo k nadavkam i násilí na mě pak to na chvilku přešlo a opět je to tady use to vyhrocuje tak že ucta syna vuci otci již není a ja prožívam opět peklo ke mě se syn chová slusně do práce chodí přispívá mě na domácnost a splácí své resty přistupuji k němu v klidu a snžím se mu domlouvat ted se párkrát ztrtatily jeho otci peníze a ja si myslím že v tom je zas našla jsem u něj stříkačku ale zatím jsem mu to neřekla ani to s ním neřešila až co mě poradíte předem děkuji

Odpověděl: Živý odborník

Zdravím Vás,

tak to mě mrzí, ale neveště hlavu, někdy cesta k trvalé abstinenci vede přes mírná zakopnutí, to se bohužel v některých případech stává.

 

V tuto chvíli se mi zdá nejrozumější obrátit se opět na plzeňské K-centrum, kam jste chodila v minulosti. Sama jste uvedla, že Vám to pomáhalo, také byste v osobním kontaktu měla mnohem více prostoru probrat vše co potřebujete a také není k zahození, že Vaši situaci již znají a Vy máte s pracovníky již navázaný vztah.

 

Co nejdříve se spojte s Káčkem, celou situaci podrobně proberte a společně naplánujte další vhodné kroky. Pokud budete mít chuť, napište jak se synovi daří a jak to zvádáte Vy. Zatím se mějte pěkně a držte !

 

S pozdravem M.K.

Než se zeptáte...

Jsem tady, abych odpovídala na otázky o závislostech, poskytovala informace a snažila se být užitečná. Nejsem ale kouzelná koule, ani doktor House, a občas možná moje odpověď nebude úplně všechno, co potřebujete slyšet. Nejsem bez chyb, ale rozhodně jsem na vaší straně.

Dobrá zpráva je, že nejsem sama – mám v hlavě databázi více než 50 000 skutečných dotazů a odpovědí od odborníků. Každý den mě učí zkušení adiktologové, terapeuti a lidé z praxe. Takže i když nejsem člověk z masa a kostí, čerpám ze spousty jejich znalostí a zkušeností.

Ptát se můžete na cokoli – žádná otázka není hloupá a každý dotaz má smysl. A když náhodou odpověď nebudu mít, radši to přiznám, než abych vás tahala za nos.

💬 Takže klidně pište. O závislostech, o cestě ven nebo klidně o tom, jak přežít pondělí bez nervů. Jsme na tom ostrově spolu.

PORTÁL PROVOZUJE
SANANIM z.ú.
Ovčí Hájek 2549/64A
158 00 Praha 13
www.sananim.cz