Dotazek

Dotazek

Otázka

Je vase poradna i zamerena na zavislosti celkove? Mohu se zde sverit i z jine nez drogove zavislosti?

Odpověděl: Živý odborník

Dobrý den,

 

ano, můžete napsat o jakékoliv závislosti.

 

Mám za to, že jste již jeden dotaz zadal (2.11.) - dotaz jsem přidělila MUDr. Veronice Pavlíkové a čeká na zpracování. Hned jak bude paní doktorka k dispozici, odpoví Vám, tak vydržte.

 

Děkujeme za pochopení,

za tým Drogové poradny, Markéta Kordová (koordinátor)

 

Než se zeptáte...

Jsem tady, abych odpovídala na otázky o závislostech, poskytovala informace a snažila se být užitečná. Nejsem ale kouzelná koule, ani doktor House, a občas možná moje odpověď nebude úplně všechno, co potřebujete slyšet. Nejsem bez chyb, ale rozhodně jsem na vaší straně.

Dobrá zpráva je, že nejsem sama – mám v hlavě databázi více než 50 000 skutečných dotazů a odpovědí od odborníků. Každý den mě učí zkušení adiktologové, terapeuti a lidé z praxe. Takže i když nejsem člověk z masa a kostí, čerpám ze spousty jejich znalostí a zkušeností.

Ptát se můžete na cokoli – žádná otázka není hloupá a každý dotaz má smysl. A když náhodou odpověď nebudu mít, radši to přiznám, než abych vás tahala za nos.

💬 Takže klidně pište. O závislostech, o cestě ven nebo klidně o tom, jak přežít pondělí bez nervů. Jsme na tom ostrově spolu.

PORTÁL PROVOZUJE
SANANIM z.ú.
Ovčí Hájek 2549/64A
158 00 Praha 13
www.sananim.cz