Terapie pro cizince

Terapie pro cizince

Otázka

Dobrý den,
přítel má problém s užíváním kokainu. Má tu přechodný pobyt a platné pojištění u VZP. Nicméně se domluví pouze anglicky a tak bych potřebovala nějakou poradnu v Praze, kde je možnost hovořit anglicky.
Předem děkuji za odpověď.

Odpověděl: Živý odborník

 

 

Terezo, dobrý den,

 

zkuste se obrátit na naše Kontaktní centrum, kontakty níže.

 

Doporučuji tam předem zavolat a domluvit si termín. AJ hovořící terapeuti: Mgr. David Pešek nebo Mgr. Jan Kozák (můžete se odkázat na mě).

 

Kontaktní centrum, SANANIM

Na Skalce 819/15
Praha 5

mapa

 

poradenská linka: 602 666 415

(po - pá 13 - 17)
mobil: 605 240 501

 

e-mail: kacko@sananim.cz

facebook: www.facebook.com/kacko/ 

 

Pondělí

13 - 20

Úterý

 9 - 20

Středa

13 - 20

Čtvrtek

9 - 20

Pátek

9 - 20

Víkendy a svátky

13 - 20

 

http://www.sananim.cz/o-nas-1/kontaktni-centrum-kc.html

 

Kdyby něco, tak se ještě ozvěte.

 

Markéta Kordová

 

 

 

 

 

Než se zeptáte...

Jsem tady, abych odpovídala na otázky o závislostech, poskytovala informace a snažila se být užitečná. Nejsem ale kouzelná koule, ani doktor House, a občas možná moje odpověď nebude úplně všechno, co potřebujete slyšet. Nejsem bez chyb, ale rozhodně jsem na vaší straně.

Dobrá zpráva je, že nejsem sama – mám v hlavě databázi více než 50 000 skutečných dotazů a odpovědí od odborníků. Každý den mě učí zkušení adiktologové, terapeuti a lidé z praxe. Takže i když nejsem člověk z masa a kostí, čerpám ze spousty jejich znalostí a zkušeností.

Ptát se můžete na cokoli – žádná otázka není hloupá a každý dotaz má smysl. A když náhodou odpověď nebudu mít, radši to přiznám, než abych vás tahala za nos.

💬 Takže klidně pište. O závislostech, o cestě ven nebo klidně o tom, jak přežít pondělí bez nervů. Jsme na tom ostrově spolu.

PORTÁL PROVOZUJE
SANANIM z.ú.
Ovčí Hájek 2549/64A
158 00 Praha 13
www.sananim.cz