Pozitivní test ve slinách

Pozitivní test ve slinách

Otázka 05/20/2020

Zdravím
V sobotu v poledne mě zastavila policie a měl jsem pozitivní test na pervitin. Po pravdě bál jsem se marihuany, kterou jsem měl v pátek večer. Co pervitinu se týče ten jsem měl naposledy ve čtvrtek.Ze čtvrtka na pátek jsem už spal to samé i z pátku na sobotu. A hodně jsem i jedl.jednou za čas si dám jako dopink do práce. Krev jsem byl dát. Moč byla horší nešlo to. Je možné že krev bude v pořádku? Děkuji za odpověď S .

Odpověděl: Živý odborník

 

Zdravím Vás,

 

níže uvádím orientační údaje detekcí, podotýkám, že jsou to údaje pouze orientační, může to být dost individuální.

 

THC

detekce moč = 1 až 30 dní ( při občasné konzumaci cca do 14 dní )

detekce krev  = do 14 dní ( při občasné konzumaci cca do týdne )

detekce sliny = totožná jako u krve

PERVITIN

detekce moč = 3 až 21 dní ( při občas.konzumaci cca do týdne )

detekce krev = 1 až 3 dny )

detekce sliny = totožná jako u krve

 

 Vždy záleží na několika aspektech:

1. na intenzitě předešlé konzumace

2. na kvalitě drogy

3. na organismu, jak dalece je schopen se s procesem odbourávání toxických látek z těla vypořádat

 

Nikdy proto nelze předem říct, kdo kdy bude již zcela beze stop, jak jsem psala výše, to vždy velmi individuální.

 

Pokud s tím budete mít nějaké další potíže, doporučila bych Vám, obrátit se na tuto poradnu, která se specializuje na právní poradenství spojené s problematikou nelegálních drog. Poradenství je bezplatné, pokud nejste z Prahy, můžete se poradit telefonicky nebo pomocí internetu.

 

Právní poradna A.N.O.

Koněvova 95

Praha 3 - Žižkov

tel : 222 582 932, 736 760 701

e-mail : ppano@asociace.org

www.asociace.org Otevřít odkaz v novém okně

 

http://www.asociace.org/pravni-poradna-webova-poradna.php

 

Pro příště doporučuji se podobným situacím vyhnout a hlídat si dostatečně dlouhé období něž za volant usednete. Dají se koupit volně prodejné orientační testy (v lékárnách). Můžete se sám otestovat před jízdou, abyste věděl, jak na tom jste. Je třeba nezapomínat na to, že tím neohrožujete jen sebe, ale i okolí.

 

Mějte se hezky, MK

 

 

Než se zeptáte...

Jsem tady, abych odpovídala na otázky o závislostech, poskytovala informace a snažila se být užitečná. Nejsem ale kouzelná koule, ani doktor House, a občas možná moje odpověď nebude úplně všechno, co potřebujete slyšet. Nejsem bez chyb, ale rozhodně jsem na vaší straně.

Dobrá zpráva je, že nejsem sama – mám v hlavě databázi více než 50 000 skutečných dotazů a odpovědí od odborníků. Každý den mě učí zkušení adiktologové, terapeuti a lidé z praxe. Takže i když nejsem člověk z masa a kostí, čerpám ze spousty jejich znalostí a zkušeností.

Ptát se můžete na cokoli – žádná otázka není hloupá a každý dotaz má smysl. A když náhodou odpověď nebudu mít, radši to přiznám, než abych vás tahala za nos.

💬 Takže klidně pište. O závislostech, o cestě ven nebo klidně o tom, jak přežít pondělí bez nervů. Jsme na tom ostrově spolu.

PORTÁL PROVOZUJE
SANANIM z.ú.
Ovčí Hájek 2549/64A
158 00 Praha 13
www.sananim.cz