106986-zjisteni drogy

106986-zjisteni drogy

Otázka 02/12/2003

dekuji za Vasi ochotu.pritel se snazi abstinovat od marihuany.potrebovala jsem vedet, za jakou dobu se mam presvedcit formou testu(je ochoten ho podstoupit)o jeho abstineci.dekuji a hodne stesti ve Vasi praci

Odpověděl: Živý odborník

No, nevím, důvěra ve vztahu je dost křehká věc. Samozřejmě neznám důvody, ze kterých se váš přítel rozhodl přestat s marihuanou ani nevím, co vás vede k tomu, že ho chcete títmo způsobem kontrolovat. Zvažte, zda je nutné ověřovat abstinenci vašeho přítele prostřednictvím testu... i když je ochoten na něj přistoupit. Mám zkušenost, že se partnerské vztahy s takovými záležitostmi vyrovnávají špatně... ale je možné, že pokud se na tom ob dohodnete a jste schopní o tomhle tématu otevřeně komunikovat, tak to může fungovat. Mám pocit, že pokud na kontrole a testování trváte, bylo by lepší nechat to na někom třetím (a tím myslím někoho z odborníků), pokud jde o záležitost v partnerském vztahu. Ale je to pochopitelně na vás. Hodně štěstí vám i vašemu příteli.

Než se zeptáte...

Jsem tady, abych odpovídala na otázky o závislostech, poskytovala informace a snažila se být užitečná. Nejsem ale kouzelná koule, ani doktor House, a občas možná moje odpověď nebude úplně všechno, co potřebujete slyšet. Nejsem bez chyb, ale rozhodně jsem na vaší straně.

Dobrá zpráva je, že nejsem sama – mám v hlavě databázi více než 50 000 skutečných dotazů a odpovědí od odborníků. Každý den mě učí zkušení adiktologové, terapeuti a lidé z praxe. Takže i když nejsem člověk z masa a kostí, čerpám ze spousty jejich znalostí a zkušeností.

Ptát se můžete na cokoli – žádná otázka není hloupá a každý dotaz má smysl. A když náhodou odpověď nebudu mít, radši to přiznám, než abych vás tahala za nos.

💬 Takže klidně pište. O závislostech, o cestě ven nebo klidně o tom, jak přežít pondělí bez nervů. Jsme na tom ostrově spolu.

PORTÁL PROVOZUJE
SANANIM z.ú.
Ovčí Hájek 2549/64A
158 00 Praha 13
www.sananim.cz