fb

Nacházíte se: Úvodní stránka O poradně Prohledat odpovědi Dotaz

Zadejte dotaz

Prohledejte jiľ zodpovězené

Nevíte, jak se zeptat

Thc

Nevim

Dobry den, prichazim k vam s problemem, ze se na intru dozvedeli ze hulim thc, je mi 16 a travu uz nejakou dobu hulim. Drive jsem mela dost psychickych problemu a trava mi pomohla od uzkosti a anorexie, ac to muze u nekoho vyvolavat. Ucinky travy jsou hrozne individualni, nekdo nedokaze delat vubec nic, ale ja dokazu fungovat a byt produktivni clovek s cistou hlavou. Travu nemam potrebu v momentalni dobe hulit nejak casto, nedela mi problem si dat napriklad mesic pauzu. Ale zpet k tomu, ze to na intru zjistili. Vyhrozuji mi, ze kdyz by meli podezreni, volaji policii, jez mi da testy, a nasledne zavolaji ospod, a pry bych mohla skoncit v nejakem vychovnem zarizeni. Mimo to ze hulim travu jsem slusna a rozumna slecna, ale mam z toho trochu nervy, ale prijde mi blbost ze bych sla do pastaku kvuli tomu ze hulim travu. Poprosila bych vas o nejakou racionalni odpoved, diky!

Odpověděl: Markéta Kordová

 

Zdravím Vás,

 

zřejmě se Váš dotaz odeslal 2x - na první zni ch reagovala kolegyně Hana Skořepová, naleznete ho zde: http://www.drogovaporadna.cz/dotazy/48301/thc.html.

 

MK

 

 

Zpět

Veškeré materiály a texty na stránkách této poradny včetně zodpovězených dotazů jsou majetkem SANANIM z.u..
Jejich kopírování a jakékoli další využití je možné výhradně se souhlasem SANANIM z.u..
Creative Commons Licence Creative Commons Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte komerčně 3.0 Česko