fb

Nacházíte se: Úvodní stránka O poradně Prohledat odpovědi Dotaz

Zadejte dotaz

Prohledejte jiľ zodpovězené

Nevíte, jak se zeptat

Závislost na THC

Filip

už užívam marihuannu myslim si až moc často.Ale ve strizlivem stavu nevim co bych jineho delal než si dal dalsi marihuanu.Hulim tak 2x denně.Nevite co s tim?Potreboval bych poradit.Marihuanna mi nejak zdravotně neškodí ale až moc kvuli ni zanedbávám potencionální jinou zábavu.Spise socialni a psychicky problem.Jak mohu udelat to abych nemusel uzivat marihuannu 2x denně?Protoze jinak nevim co jineho se dá dělat.Myslim si ze mam (zatim)lehkou zavislost na marihuanně.A přístup k ni bohuzel mit budu když ji ma každej v okolí.Takze ani zbaveni neceho co mam u sebe by nepomohlo(Nic ani mnohdy nemam)

Odpověděl: Markéta Kordová

 

Filipe, dobrý den,

 

zkuste se podívat na web www.koncimshulenim.cz - jednak je celý věnovaný konopným drogám, přečtete si užitečné informace. Také se můžete účastnit několikatýdenního programu, který spočívá ve vedení denních záznamů chutě, případně konzumace, plnění úkolů a chatů s terapeutem. Jedná se o internetovou léčebnou intervenci, zkuste to, mohlo by Vám to pomoc.

 

Držím palce!

 

Za Drogovou poradnu, Markéta Kordová

 

Zpět

Veškeré materiály a texty na stránkách této poradny včetně zodpovězených dotazů jsou majetkem SANANIM z.u..
Jejich kopírování a jakékoli další využití je možné výhradně se souhlasem SANANIM z.u..
Licence Creative Commons Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte komerčně 3.0 Česko