fb

Nacházíte se: Úvodní stránka O poradně Prohledat odpovědi Dotaz

Zadejte dotaz

Prohledejte jiľ zodpovězené

Nevíte, jak se zeptat

4 čary

GI

Jak dlouho bude moje tělo vylučovat 4 čáry po měsíční abstinenci ? Neberu denně ale stává se mi že jednou za měsíc zklouznu.
Panu adiktologovi se samozřejmě z relapsem přiznám ale chtěl bych přibližně vědět kdy je možný toto množství identifikovat v moci

Odpověděl: Hana Skořepová

Dobrý den, 

 

nerozumím moc, co znamenají 4 čáry.  Pokud mluvíte o orientačních toxikologických testech z moče,  tak jsou běžně přítomny dvě čárky při negativním výsledku a jedna čárka při pozitivním výsledku, tzn. že je droga přítomna v těle.  Co se týká pozitivního nálezu pervitinu ( reaguji na jiný dotaz psaný pod stejnou přezdívkou, protože zde není konkretizovaná látka) v moči,  je to zhruba 3-21 dní. Záleží na intenzitě užívání. Při občasném užití to může být negativní už po týdnu.

 

Někdy mohou pozitivitu způsobovat i některé léky. To se pak potvrzuje odesláním do toxikologické laboratoře, kde jsou rozbory přesnější. Jedná se však o výrazně dražší záležitost. 

 

Postačuje takto? Případně se ozvěte s doplňujícím dotazem.

 

Za Drogovou poradnu 

HS

Zpět

Veškeré materiály a texty na stránkách této poradny včetně zodpovězených dotazů jsou majetkem SANANIM z.u..
Jejich kopírování a jakékoli další využití je možné výhradně se souhlasem SANANIM z.u..
Licence Creative Commons Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte komerčně 3.0 Česko