fb

Nacházíte se: Úvodní stránka O poradně Prohledat odpovědi Dotaz

Zadejte dotaz

Prohledejte jiľ zodpovězené

Nevíte, jak se zeptat

Kratom

Honzoš

Ahoj rád bych se vás zeptal:asi 3 týdny jsem bral kratom každý den a teď beru nějakých 8 g denně a to mě sere závislost nepociťuji.A teď bych si rád dál pauzu na srovnání tolerance jak dlouho budu muset přestat brát kratom abych se dostal na začáteční hranici?

Děkuju za odpověď ♥️♥️

Odpověděl: Nikol Spůrová

Honzoš, dobrý den, 

 

díky za Váš dotaz. Bohužel odpověď na váš dotaz není jednoduchá. Vysazování a jeho průběh bývá velmi individuální záležitost. Nevím, zda správně chápu váš dotaz. Ideální by bylo vyhledat odborníky z nějaké adiktologické ambulance, kde můžete vše probrat. Především bylo vhodné zmapovat, co Vás k užívání kratomu vede a zda nejsou nějaké zdravější alternativy, jak dosáhnout spokojenosti. Možná by se Vám podařilo na nějakou dobu snížit toleranci, ale nemyslím, že by to bylo na delší čas.

 

Víte, kam se obrátit? Stačí napsat větší město, odkud jste, a zašleme Vám vhodné kontakty.

 

Poslední dobou se často setkáváme s klienty, kteří popisují nepříjemné odvykací stavy po vysazení. Ideální by bylo se kratomu úplně vyhnout a neexperimentovat s ním.

 

Stačí takto? Klidně ještě napište.

S pozdravem, Nikol Spůrová 

 

 

 

 

 

 

 

Zpět

Veškeré materiály a texty na stránkách této poradny včetně zodpovězených dotazů jsou majetkem SANANIM z.u..
Jejich kopírování a jakékoli další využití je možné výhradně se souhlasem SANANIM z.u..
Licence Creative Commons Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte komerčně 3.0 Česko