fb

Nacházíte se: Úvodní stránka O poradně Prohledat odpovědi Dotaz

Zadejte dotaz

Prohledejte jiľ zodpovězené

Nevíte, jak se zeptat

Abstinence

Nikča

Dobrý den, jsem závislá na pervitinu přes 1rok,brala jsem každý den cca půl gramu.. momentálně se snažím už měsíc snižovat dávky a nebrat více dní za sebou.. absťáky relativně zvládám ale prosím pomoc..zabíjí mě takové ty záplavy horka kdy mě polívá pot a opravdu mám v tu chvíli pocit že to tělo nezvládne..je nějaký trik jak tohle zmírnit, prosím? Děkuju vám za odpověď.

Odpověděl: Markéta Kordová

 

Nikčo, dobrý den,

 

ráda bych Vás podpořila ve Vaší snaze se svou situací začít něco dělat. Ve skryté poznámce píšete, že uvažujete o léčbě, což vnímám jako velmi rozumné rozhodnutí. Nejlepší by bylo navštívit nejbližší Kontaktní centrum pro uživatele drog a vše, co je aktuálně třeba probrat v osobním kontaktu, včetně možností léčby.

 

Napište mi, jaká větší města máte poblíž, pošlu Vám kontakt. K-centrum můžete navštívit zcela nezávazně, bezplatně, anonymně.

 

Je potřeba doplnit vitamíny a minerály, především vápník a hořčík, udržovat pitný režim (vyhnout se kávě, colovým nápojům a energy drinkům).

 

Určitě se ozvěte, něco vymyslíme.

 

Za Drogovou poradnu, Markéta Kordová

 

Zpět

Veškeré materiály a texty na stránkách této poradny včetně zodpovězených dotazů jsou majetkem SANANIM z.u..
Jejich kopírování a jakékoli další využití je možné výhradně se souhlasem SANANIM z.u..
Licence Creative Commons Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte komerčně 3.0 Česko