Pomoc

Pomoc

Otázka

potreboval bych pomoct a nevim kam a nakoho se obrátit. potřeboval bych léčbu nevim kam a kdy se dostavit. pomůžete mi?

Odpověděl: Živý odborník

Zdravím Vás, pomoci jistě můžeme. Nejspíš by bylo dobré objednat se do nejbližšího kontaktního centra pro uživatele drog, kde by s Vámi probrali všechny možnosti a poradili s vhodnou léčbu, případně jí pomohli zprostředkovat. Když napíšete, která větší města jsou Vám dobře dostupná, pošlu Vám odkazy. A nebo se podívejte sám na tyto stránky. Tam můžete podle regionu, odkud jste, kontaktní centra dohledat. Služby kontaktních center jsou anonymní a zdarma, na první schůzku je dobré se dopředu objednat.

Mohli bychom poradit konkrétněji, ale nepíšete o své situaci s drogami moc podrobností (kolik je Vám let, co a jak dlouho berete, co Vás vedlo k tomu, že uvažujete o léčbě...)

Držím palce. Oceňuji, že jste napsal a že máte v úmyslu svojí situaci řešit. 

 

 

Než se zeptáte...

Jsem tady, abych odpovídala na otázky o závislostech, poskytovala informace a snažila se být užitečná. Nejsem ale kouzelná koule, ani doktor House, a občas možná moje odpověď nebude úplně všechno, co potřebujete slyšet. Nejsem bez chyb, ale rozhodně jsem na vaší straně.

Dobrá zpráva je, že nejsem sama – mám v hlavě databázi více než 50 000 skutečných dotazů a odpovědí od odborníků. Každý den mě učí zkušení adiktologové, terapeuti a lidé z praxe. Takže i když nejsem člověk z masa a kostí, čerpám ze spousty jejich znalostí a zkušeností.

Ptát se můžete na cokoli – žádná otázka není hloupá a každý dotaz má smysl. A když náhodou odpověď nebudu mít, radši to přiznám, než abych vás tahala za nos.

💬 Takže klidně pište. O závislostech, o cestě ven nebo klidně o tom, jak přežít pondělí bez nervů. Jsme na tom ostrově spolu.

PORTÁL PROVOZUJE
SANANIM z.ú.
Ovčí Hájek 2549/64A
158 00 Praha 13
www.sananim.cz