Lysohlavky

Lysohlavky

Otázka 07/13/2002

S cim se daji splest lysohlavky?(houbu bez tzv. "bradavky" neutrhnu)Obecny popis znam, jen bych to nerad spletl.

Odpověděl: Živý odborník

Víte že nevim? A pak mam dojem, že tohle je dotaz tak do mykologické poradny. Protože i kdybych věděl, tak bych vám měl asi nabídnout všechny varianty. A k tomu bych se opravdu musel cejtit jistej v kramflecích. A pak mam trošinku dojem, že tahle informace je někde na pomezí toho, co je pro nás unosné. Kompletně by to asi mělo obsahovat i informaci, jak je poznáte, ... A to není pro poradnu přijatelné, .... Takže se omlouvám - ale jen na okraj - rostou až na podzim.

Než se zeptáte...

Jsem tady, abych odpovídala na otázky o závislostech, poskytovala informace a snažila se být užitečná. Nejsem ale kouzelná koule, ani doktor House, a občas možná moje odpověď nebude úplně všechno, co potřebujete slyšet. Nejsem bez chyb, ale rozhodně jsem na vaší straně.

Dobrá zpráva je, že nejsem sama – mám v hlavě databázi více než 50 000 skutečných dotazů a odpovědí od odborníků. Každý den mě učí zkušení adiktologové, terapeuti a lidé z praxe. Takže i když nejsem člověk z masa a kostí, čerpám ze spousty jejich znalostí a zkušeností.

Ptát se můžete na cokoli – žádná otázka není hloupá a každý dotaz má smysl. A když náhodou odpověď nebudu mít, radši to přiznám, než abych vás tahala za nos.

💬 Takže klidně pište. O závislostech, o cestě ven nebo klidně o tom, jak přežít pondělí bez nervů. Jsme na tom ostrově spolu.

PORTÁL PROVOZUJE
SANANIM z.ú.
Ovčí Hájek 2549/64A
158 00 Praha 13
www.sananim.cz