fb

Nacházíte se: Úvodní stránka O poradně Prohledat odpovědi Dotaz

Zadejte dotaz

Prohledejte jiľ zodpovězené

Nevíte, jak se zeptat

Travička

bach

"Mám tykat nebo vykat to je asi jedno co ..ale mám dotaz..Když si jednou třeba za 3 týdny dáme s partou dobrých lidí jednoho jointa tak se určitě nekazí plíce tak jak u kuřáka co ale lehce taky.Když budem používat vodní dýmku nebo tak se to zmírní? Určitě je to lepší než ten alkohol to je humus Takže jedno brčko za 3 tejdny až tolik neudělá ne? ..teda kromě těch 2dní potom to mám krátkodobou pamět pryč.nevzniká psychická závislost? muže vzniknout ""jen""psychická i když to je taky hnuc co? Kdy myslíte že se zlegalizuje.Nebo kdy se zakáže alkohol? "

Odpověděl: Jakub Minařík

Váš dotaz je poněkud zmatený. Možná byste měl hulit méně. Joint 1x za 3 týdny skutečně nemusí přadstavovat velké riziko, každý večer 5 piv je určitě horší. Rizika tu ale samozřejmě jsou. Dávka rakovinotvorných látek je individuelní, vodní dýmka zmírní rizika ale nevyloučí je. Jestli máte 2 dni poté vážné problémy s krátkodobou pamětí, tak bych se na to ai vykašlal. Alkohol asi hned tak nezakážou.

Zpět

Veškeré materiály a texty na stránkách této poradny včetně zodpovězených dotazů jsou majetkem SANANIM z.u..
Jejich kopírování a jakékoli další využití je možné výhradně se souhlasem SANANIM z.u..
Licence Creative Commons Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte komerčně 3.0 Česko