fb

Nacházíte se: Úvodní stránka O poradně Prohledat odpovědi Dotaz

Zadejte dotaz

Prohledejte jiľ zodpovězené

Nevíte, jak se zeptat

Cannabis

Michal

Zdravíčko. Jsem medik a zajímám se problematikou marihuany a halucinogenů. Sháním odbornou literaturu, informace o biochemických účincích THC(podrobnější) a psychických následcích po dlouhodobějším užívání. Jinak jsem hulil na gymplu a v prváku na vejšce - dohromady asi 4 roky. Ne zas tak často, bylo však období vymývání(každej den ), jinak párkrát ze tejden. A teda nic moc. Ve druháku jsem prožil deprese... Mám to za sebou. Samozřejmě to nebylo jen z toho. Tak prostě vzkaz pro jiný uživatele. DÁVEJTE SI BACHA. Vypadá to pořád v pohodě. Vždyť to je jenom mařka, duňo atd... V porovnání s herákem, LSD..To nic není. A dokonce: můžu přestat kdykoli, když budu chtít. "Hovno".(pardon) Samozřejmě, že v porovnáníí to fakt nic není. Tím to může být zrádnější.Kámoš už taky doplácí. Prosím, nechte toho anebo aspoň omezte. Život utíká. Toť konec mentorování.(Sám to nemám rád a nesnášel jsem, když mě někdo cpal kecy do hlavy) Dík a mějte se krásně.

Odpověděl: Jakub Minařík

Doporučovat odbornou literaturu, která se týká specificky nějaké oblasti bývá obtížné. Asi bych vám doporučil knihovny - NLK nebo NK, i na internetu se dá lecos najít - zkuste Erowid, nebo stránky farmakologického ústavu III. LF UK. Pokud jste z Prahy a máte fakt velký zájem tak se ozvěte, nakontaktuju vás na někoho kdo bude mít tyhle zdroje dobře zmapované. :-))

Zpět

Veškeré materiály a texty na stránkách této poradny včetně zodpovězených dotazů jsou majetkem SANANIM z.u..
Jejich kopírování a jakékoli další využití je možné výhradně se souhlasem SANANIM z.u..
Licence Creative Commons Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte komerčně 3.0 Česko