fb

Nacházíte se: Úvodní stránka O poradně Prohledat odpovědi Dotaz

Zadejte dotaz

Prohledejte jiľ zodpovězené

Nevíte, jak se zeptat

Můj kluk

superholka

mám velký problém můj kluk je dealer a pasák. Kvůli němu jedu v drogách a musím mu na jeho fet vydělávat vlastním tělem. když jsem se s ním chtěla rozejít, řekl, že to nejde že patřím jen jemu. jinak mě prý zabije!!! Posílá za mnou svoje kamarády a já musim udělat co po mě chtějí. už nemohu dál pomooc!!!

Odpověděl: Hana Stradalová

Chápu, že situace, ve které se nacházíte, není vůbec jednoduchá. Určitě pro Vás musí být velice obtížné rozhodnout se k tak vážnému kroku, jako je opustit přítele, který Vám navíc vyhrožuje. Ale každý člověk má právo rozhodovat o svém životě sám, vybrat si, s kým a jak ho stráví. Máte právo svého přítele opustit! Mohu Vám nabídnout kontakt na zařízení, které se zabývá pomocí obětem trestné činnosti, kterou Vy, podle toho co píšete, určitě jste. Je to Bílý kruh bezpečí, Duškova 20, Praha 5, tel : 02/ 57 31 71 00 (úterý a středa od 17 do 20 hodin). Váš přítel se svým jednáním dopouští hned několika trestných činů, a to distribuce a šíření návykových látek , kuplířství, omezování osobní svobody a vyhrožování. Doporučila bych Vám obrátit se na Bílý kruh bezpečí, kde Vám určitě pomůžou, a to včetně právní porady. Držím Vám palce. Určitě se ozvěte, kdyby jste něco potřebovala.

Zpět

Veškeré materiály a texty na stránkách této poradny včetně zodpovězených dotazů jsou majetkem SANANIM z.u..
Jejich kopírování a jakékoli další využití je možné výhradně se souhlasem SANANIM z.u..
Licence Creative Commons Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte komerčně 3.0 Česko