fb

Nacházíte se: Úvodní stránka O poradně Prohledat odpovědi Dotaz

Zadejte dotaz

Prohledejte jiľ zodpovězené

Nevíte, jak se zeptat

Hlaseni z Anglie

Monika

Ahoj,ani sem nepodekovala za minulou odpoved. Ted vam spis pisi, aby jste vedeli jak to probiha dal. Kdyz uz sem vas do toho tak moc zasvetila. Prasky dosly v poradku v sobotu,3.11,bere jeden rano a jeden vecer, diazepami pretrvavaji a chovani taky. ja vim ze bych mela zmizet, vas kolega vi, ze uz sem se o to nekolikrat pokousela, ale.... No a ted je to jeste horsi! Jak mam vysvetlit tady te rodine, ze chci najednou odjet? Rict jim, ze Petr je "byvaly narkoman" a ze chci pryc? na vanoce jedeme na par dni domu, nejradsi bych se uz nevracela. ted vim 100%, ze s nim uz nechci byt, driv sem vahala. Diky a hezky den - tady prsi.

Odpověděl: Jakub Minařík

Pokud vám takhle zkušenost pomohla pochopit co doopravdy chcete, nebo nechcete, tak je k nezaplacení. Souhlasím s tím že by to do vánoc snad mohlo vydžet, pak už bych se nevracel. Nebo zařídil, aby Petr zůstal doma. Kdybyste měla dojem, že o tom chcete mluvit, tak se stavte. tel. je 02/803130, rád vás uvidím. Fakt. :-)))
A tady prší taky. Navíc jsem strávil celý den v Hradci v terénu, tak jsem si podzima fakt dost užil. :-)

Zpět

Veškeré materiály a texty na stránkách této poradny včetně zodpovězených dotazů jsou majetkem SANANIM z.u..
Jejich kopírování a jakékoli další využití je možné výhradně se souhlasem SANANIM z.u..
Licence Creative Commons Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte komerčně 3.0 Česko