fb

Nacházíte se: Úvodní stránka O poradně Prohledat odpovědi Dotaz

Zadejte dotaz

Prohledejte jiľ zodpovězené

Nevíte, jak se zeptat

Pritel-heroin

Laska

Dobry den vcera jste mi odpovedeli na moje dva dotazy podle toho co sem predpokladala. Uz ale nevim jak dal. S pritelem sem asi 1,5roku a celou dobu bere drogy. Psala sem ze se 4x pokousel prestat, pry kvuli me, ale nikdy to nedokazal vydrzet. Pokazde lze a zapira dokud to neni opravdu na hrane. Jsme spolu jenom kvuli tomu ze ho miluju, jinak bych s takovym clovekem nechtela nic mit. Ja sama nic neberu, drogy-zadne-mi nic nerikaji, ale chci mu pomoct. Taham ho ze vsech problemu, delam maximum, ale pro nej je to porad malo. Vim ze nejlepsi bude kdyz se prijdu podivat jednu stredu do Sananimu, ale neda mi to a musim patrat po kazdem nazoru, po kazde rade. Bydlime spolu sami, vsechno lezi na me, nejvic samozrejme financne. Rozum rika nech to vsechno byt zacni novy zivot, ale srdce a svedomi chce zustat. Co vy na to? Urcite je takovych lidi co se takto rozhoduji hodne.

Odpověděl: Martin Hulík

Jste v těžké situaci. Máte pravdu, podobný problém řeší hodně lidí, ale to vám teď asi nepomůže. Mně nezbývá, než opakovat pozvání k nám, ať už na rodičovskou skupinu, či individuálně. Z Poradny už znáte dr. Minaříka a mě, můžete nám zavolat, dohodneme se na termínu, zastavíte se u nás a v klidu to probereme. Zatím se držte. (tel. 02/803130)

Zpět

Veškeré materiály a texty na stránkách této poradny včetně zodpovězených dotazů jsou majetkem SANANIM z.u..
Jejich kopírování a jakékoli další využití je možné výhradně se souhlasem SANANIM z.u..
Licence Creative Commons Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte komerčně 3.0 Česko