fb

Nacházíte se: Úvodní stránka O poradně Prohledat odpovědi Dotaz

Zadejte dotaz

Prohledejte jiľ zodpovězené

Nevíte, jak se zeptat

Zbavení závislosti THC

Polar

Jak dlouho trvá léčba závislosti na THC?je reálné že se vyléčí ten demotivující stav?abulii?
Jde vlastně být zase normální ? Cca po deseti letech užívání?
Dekuji a kde se dá najít nějaká odborná pomoc? psycholog? děkuji

Odpověděl: Amrit Sen

Polare, opět zdravím, 

 

díky za důvěru. Právě jsem odpovídal na Váš dotaz, který jste do systému zadal dvakrát. Přikládám tedy kopii předchozí odpovědi:

 

Je skvělé, že chcete svoje užívání konopných drog řešit. Internetové poradenství má své limity. Neznám příběh, Vás, ani Vaše potíže, proto bude nejlepší si o všem, co máte na srdci promluvit osobně.

 

Doporučuji Vám zavolat a objednat se k pohovoru s odborníkem DST - Denního stacionáře SANANIM, který kromě dalších bezplatných služeb nabízí i program pro uživatele konopných drog, nebo rovnou zajít na motivační skupiny, která je otevřena každé úterý a čtvrtek od 10.30 do 12.00 a na kterou se nemusíte objednávat. Nejde o klasickou skupinovou terapii, jak ji možná znáte, je to spíš čas a místo, kde můžeme v klidu společně mluvit o tom, jak se vám daří a co dělat dál. Doporučíme vám, jaká léčba či pomoc je pro vás nejvhodnější apod.:

 

Denní stacionář SANANIM

Janovského 26
170 00 Praha 7
pevná linka: +420 220 803 130
mobil: +420 605 212 175
e-mail: stacionar@sananim.cz
web: http://www.sananim.cz/o-nas-1/denni-stacionar-dst.html

 

Zároveň se podívat na web "Končím s hulením", který kromě jiného užitečného nabízí i možnost léčby online: https://koncimshulenim.cz/

 

Další možností je navštívit, lépe navštěvovat mítinky svépomocného společenství NA - Anonymních narkomanů, kterým se díky vzájemné podpoře, sdílení zkušeností, 12ti krokovému programu a přátelství daří abstinovat a osobnostně, duchovně růst:

 

NA - Anonymní narkomani

(Narcotics Anonymous) 

https://anonymni-narkomani-cz9.webnode.cz/

https://anonymni-narkomani.webnode.cz/

https://www.na.org/

 

 

Povzbuzením pro Vás může být, že jsme v dlouhodobém kontaktu s lidmi, kterým se podařilo osvobodit, úplně uzdravit, žít spokojený, šťastný život a stále jich přibývá.

 

Budeme rádi, když se ozvete a dáte vědět, jak Vám je, jak se situace vyvíjí, a jestli Vám byla naše doporučení užitečná.

 

Přeji Vám vše dobré, držím palce!

Amrit Sen

 

Zpět

Veškeré materiály a texty na stránkách této poradny včetně zodpovězených dotazů jsou majetkem SANANIM z.u..
Jejich kopírování a jakékoli další využití je možné výhradně se souhlasem SANANIM z.u..
Licence Creative Commons Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte komerčně 3.0 Česko