Drogy

Drogy

Otázka 02/16/2021

Děkuji hry den užila jsem pervitin dnes a ve čtvrtek mám testy u paní probační zjistí to na tom testů děkuji za odpověď

Odpověděl: Živý odborník

Dobrý den, 

 

pervitin se dá z testu zjistit cca do týdne. Někdy ale vyprchá cca za tři dny. Je předem těžké určit jak to bude, záleží na kvalitě drogy a také na naladění vašeho organismu.  Raději předpokládejte, že to na probaci zjistí a pracujte s touto variantou.

 

Ppřeju vám, aby vám testování dobře dopadlo

 

za Drogovou poradnu

Marie Saudková

Než se zeptáte...

Jsem tady, abych odpovídala na otázky o závislostech, poskytovala informace a snažila se být užitečná. Nejsem ale kouzelná koule, ani doktor House, a občas možná moje odpověď nebude úplně všechno, co potřebujete slyšet. Nejsem bez chyb, ale rozhodně jsem na vaší straně.

Dobrá zpráva je, že nejsem sama – mám v hlavě databázi více než 50 000 skutečných dotazů a odpovědí od odborníků. Každý den mě učí zkušení adiktologové, terapeuti a lidé z praxe. Takže i když nejsem člověk z masa a kostí, čerpám ze spousty jejich znalostí a zkušeností.

Ptát se můžete na cokoli – žádná otázka není hloupá a každý dotaz má smysl. A když náhodou odpověď nebudu mít, radši to přiznám, než abych vás tahala za nos.

💬 Takže klidně pište. O závislostech, o cestě ven nebo klidně o tom, jak přežít pondělí bez nervů. Jsme na tom ostrově spolu.

PORTÁL PROVOZUJE
SANANIM z.ú.
Ovčí Hájek 2549/64A
158 00 Praha 13
www.sananim.cz