fb

Nacházíte se: Úvodní stránka O poradně Prohledat odpovědi Dotaz

Zadejte dotaz

Prohledejte jiľ zodpovězené

Nevíte, jak se zeptat

Beru dlouho a uz sem si ty hovna zažil proto drogu aspon neakym způsobem dokazu korigovat ze svim zivotem ale chci aby me telo ktere zakonzervovalo chlapa v tele kluka

Zelda

Prosim jak i kdyz beru tak ze to zvladam i zbezn zivotem coz vim zvladaji jen ti co mAji silnou osobnost.a po patnacti letech kdy si picham prvni aplikace byla tez nitro. Sem zazil hore dole a vse ty nejvetsi sracky co snad dou videl sem i tez co clovek je schopen pro drogi udelat ale za ty leta ssem si vypracoval takovou tu svou hranici a pravidelnou vykendovku lroste kdyz sem sam ale strašněe stve ze jakbrzi sem zacal tak me telo zustalo zakonzervovy proste s chlap co bere ale nedavnoel svadbu narodilo semu dite ale ten chlap porad ma postavu pubertaka da se noco stim udělat krom toho že se stim smirim?????

Odpověděl: Marie Saudková

Dobrý den Zeldo, 

 

děkujeme vám za váš dotaz. Psal jste asi hodně v rychlosti, protože váš dotaz obsahuje hodně překlepů, které mi trochu brání se v něm zorientovat :)

Ptáte se, jestli se s vaší situací dá dělat něco jiného, než že se s ní smíříte. Určitě ano!

Otázka je, jestli to vy sám chcete. Podle toho co píšete jste se naučil brát kontrolovaně a jste s tím tak nějak jak se zdá spokojen. Pokud jste, tak se se situací nemusíte ani smiřovat.

Píšete také o tom, že máte novou rodinu, možná vaše rodina je tím důvodem proč o své situaci přemýšlíte. To ale víte jen vy sám, ve vašem dotazu je málo informací abych to já dokázala posoudit. 

Dopoučila bych vám určitě abyste si dal více času a o celé věci přemýšlel.  

 

zravím vás a přeju hodně štěstí v rozhodování!

za Drogovou poradnu

 

Marie Saudková

Zpět

Veškeré materiály a texty na stránkách této poradny včetně zodpovězených dotazů jsou majetkem SANANIM z.u..
Jejich kopírování a jakékoli další využití je možné výhradně se souhlasem SANANIM z.u..
Licence Creative Commons Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte komerčně 3.0 Česko