fb

Nacházíte se: Úvodní stránka O poradně Prohledat odpovědi Dotaz

Zadejte dotaz

Prohledejte jiľ zodpovězené

Nevíte, jak se zeptat

extaze

martina

Je možné, že po užití tablety extáze se mi zhoršila pleť? Užila jsem to před měsícem a dodnes se nemohu zbavit akné a mastné pleti.

Odpověděl: Martin Šefránek

Vámi popisované problémy po požití extáze nejsou obvyklé. Samozřejmě záleží na zdravotním stavu vašeho organismu. Obdobné problémy se můžou vyskytnout je-li extáze užívána opakovaně, protože látky obsažené v této droze mají negativní vliv na játra. V případě přetrvávání vašich problému můžete kontaktovat kožního lékaře.

Zpět

Veškeré materiály a texty na stránkách této poradny včetně zodpovězených dotazů jsou majetkem SANANIM z.u..
Jejich kopírování a jakékoli další využití je možné výhradně se souhlasem SANANIM z.u..
Licence Creative Commons Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte komerčně 3.0 Česko