fb

Nacházíte se: Úvodní stránka O poradně Prohledat odpovědi Dotaz

Zadejte dotaz

Prohledejte jiľ zodpovězené

Nevíte, jak se zeptat

Samolecba

Jomanka

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, pokud se sama rozhodnu vysadit pervitin, který jsem užívala každý den asi 2 roky, co se bude dít s mým tělem, jak dlouho nebudu moct chodit do práce, budu mít bolesti? Je tohle vůbec zvládnout sám, z hlediska zdravotního dopadu pro organizmus, nemyslím psychické stavy, ale ty tělesné, jako jsou nohy, srdce a celkovou bycerpanost, a kdy se tohle zase může vrátit do normálního chodu? Dekuji

Odpověděl: Jakub Chudomel

Dobrý den Jomanko,

díky za dotaz.

 

Jaké budete mít pocity a jak dlouho budou trvat záleží na celé řadě souvislostí. Na vaší celkové tělesné kondici, na zdravotním stavu, na frekvenci a množství užívané drogy, její čistotě, na tom, jaký jste měla denní režim, a podobně. Nic "velkého" ale nečekejte. Při vysazení pervitinu někdy opravdu mají uživatelé pocit, že mají málo energie, nebo jim brzy dochází. Potřebují se pořádně vyspat a nabrat minerály. Když budete odpočívat, hodně pít a užívat nějaký vhodný minerální koktejl, stačí víkend. Regenerace není skoková, ale pozvolná. Bolesti nečekejte; spíše málo energie a propad nálady. za pár dní jste v pohodě.

 

Pokud by vám to samotné nešlo, neházejte flintu do žita a stavfte u odborníků. S procesem vysazení vám rádi poradí v každém Kcentru. Nepíšete, odkud jste. V Praze na Smíchově jedno provozuje SANANIM. 

Káčko má otevřeno 365 dní v roce - nemoc závislost nemá víkendy ani dovolenou. Najdete ho na adrese: Na Skalce 819/15, 150 00 Praha 5.

 

Pondělí 13 - 20
Úterý  9 - 20
Středa 13 - 20
Čtvrtek 9 - 20
Pátek 9 - 20
Víkendy a svátky 13 - 20


mapa

 

poradenská linka: 602 666 415

(po - pá 13 - 17)
mobil: 605 240 501

 

e-mail: kacko@sananim.cz

facebookwww.facebook.com/kacko/ 

 

Budu rád, když napíšete, jak vám to jde.

 

Držím palce Jakub Chudomel 

   

 

Zpět

Veškeré materiály a texty na stránkách této poradny včetně zodpovězených dotazů jsou majetkem SANANIM z.u..
Jejich kopírování a jakékoli další využití je možné výhradně se souhlasem SANANIM z.u..
Licence Creative Commons Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte komerčně 3.0 Česko