fb

Nacházíte se: Úvodní stránka O poradně Prohledat odpovědi Dotaz

Zadejte dotaz

Prohledejte jiľ zodpovězené

Nevíte, jak se zeptat

Vyšinutý jazyk

Moncici

Dobrý den občas si dám a skoro pokazdy se mi stane to že se mi vážně jazyk a nemůžu skoro mluvit,trvá to zhruba hodinu pak je to dobrý.je to po aplikaci nosem i jehlou.Proc se to děje? Dávám si většinou po alkoholu a všimla jsem si toho že se to děje právě když sem použila alkohol.

Odpověděl: Amrit Sen

Moncici, zdravím Vás,

 

díky za důvěru. Chápu Vaše znepokojení i obavy, jsou na místě. Každý člověk je neopakovatelný originál a drogy na něj mohou účinkovat a působit různě, stejně, jako se mohou následky jejich užívání u jednotlivců lišit. Co však platí pro všechny bezezbytku je, že by se drogy neměly nikdy kombinovat, alkohol nevyjímaje. 

 

Doporučuji tedy i Vám drogy, mezi které jednoznačně patří i alkohol, nekombinovat, jedině tak se můžete vyvarovat nežádoucích interakcí.

 

Pokud by měly i tak potíže pokračovat, doporučuji Vám o nich promluvit s pracovníky nejbližšího kontaktního centra, adiktologické ambulance, AT poradny, nebo terénního programu, bezplatně, lze i anonymně.

 

Když napíšete ve kterém, nebo poblíž kterého většího města bydlíte, rádi Vám potřebné kontakty na zařízení, které poskytují bezplatnou podporu a pomoc uživatelům návykových látek, obratem pošleme.

 

Jak je můžete, podle oblasti a typu zařízení vyhledat sám, se dozvíte na stránkách naší poradny, v rubrice Kontakty: http://www.drogovaporadna.cz/kontakty.html.

 

Zprávu berte jako varovný signál o tom, že pro Vás návykové látky nejsou to pravé ořechové a pokud ji nebudete respektovat, počítejte se závažnějšími problémy.

 

Stačí takto?

 

Přeji Vám vše dobré,

buďte na sebe opatrná, Amrit Sen.

Zpět

Veškeré materiály a texty na stránkách této poradny včetně zodpovězených dotazů jsou majetkem SANANIM z.u..
Jejich kopírování a jakékoli další využití je možné výhradně se souhlasem SANANIM z.u..
Licence Creative Commons Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte komerčně 3.0 Česko