fb

Nacházíte se: Úvodní stránka O poradně Prohledat odpovědi Dotaz

Zadejte dotaz

Prohledejte jiľ zodpovězené

Nevíte, jak se zeptat

Nefungou mi tripy?

Kekec420

Zdravím. Včera jsem měl poprvé trip, sice jen malý kousek, ale nepocítil jsem žádné účinky, maximálně nějaký placebo efekt. Dnes jsem snědl 2 celé tripy, od prověřeného borce a jen jsem se cítil pár hodin trochu jinak, žádné halucinace nepřišly.
Je možné mít hned ze startu takovou toleranci?

Odpověděl: Amrit Sen

Zdravím Vás,

 

díky za důvěru. Každý člověk je neopakovatelný originál a drogy na něj mohou účinkovat a působit různě, podobně i dopady a následky jejich užívání se mohou u jednotlivců v časovém horizontu lišit.

 

LSD je velmi účinná látka, daleko pravděpodobnější, než že na něj máte z nejrůznějších důvodů zvýšenou toleranci, sníženou odezvu ať už jako takovou, či momentální, bude, že tripy, které jste pořídil, LSD obsahují v minimálním množství, případně vůbec. Množství LSD se může i v jedné "šarži" tripů výrazně lišit a "prověření borci", "bezpeční" dealeři drog neexistují a ani ti často nevědí, jaké směsi vlastně prodávají, v této "branži" jde především o zisk.

 

Určitě to neznamená, že byste si měl "dát" příště tripů více. Nikdy neužijte víc než jeden, ani LSD nekombinujte z žádnýnou další drogou, nebo drogami, včetně alkoholu, v opačném případě byste šel vstříc předávkování, nebo nebezpečným interakcím. Měl byste u sebe mít střízlivého zkušeného "sittera", který Vás "tripem", intoxikací bezpečně provede nejen tak, abyste si "něco uřil, prožil", ale především, abyste se vyhnul nepříjemným stavům, člověka, který Vás v případě potřeby dokáže "přeladit", poskytne Vám první pomoc a v případě potřeby přivolá pomoc lékařskou.

 

LSD užijte pouze odpočatý, najedený, v dobré fyzické i psychické kondici, dodržujte pitný režim, v přívětivém prostředí. V průběhu intoxikace nezapomeňte odpočívat, "chillovat", nejlépe v klidném místě prostém hluku, "cvrkotu" a shonu.

 

V opačném případě existuje zvýšené riziko, že prožijete "bad, nebo horror trip", toxickou psychózu, nebo tělesné zdravotní potíže, při obojím může jít až o život.

 

Doporučuji Vám brát tato základní doporučení vážně, chcete li minimalizovat rizika zdravotních potíží, nebo událostí, které může jít jen těžko napravit, případně že se nevratně zblázníte.

 

Užitečné odkazy:

http://www.drogovaporadna.cz/o-drogach-obecne.html
http://www.drogovaporadna.cz/halucinogeny.html
http://www.drogovaporadna.cz/halucinogeny/lsd.html
http://www.drogovaporadna.cz/drogy-a-nemoci/psychicka-onemocneni-a-drogy.html

 

Přeji Vám vše dobré a pokud nezvolíte se napříště LSD,

či drogám, jako takovým, vyhnout, buďte na sebe opatrný.

Amrit Sen

Zpět

Veškeré materiály a texty na stránkách této poradny včetně zodpovězených dotazů jsou majetkem SANANIM z.u..
Jejich kopírování a jakékoli další využití je možné výhradně se souhlasem SANANIM z.u..
Licence Creative Commons Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte komerčně 3.0 Česko