fb

Nacházíte se: Úvodní stránka O poradně Prohledat odpovědi Dotaz

Zadejte dotaz

Prohledejte jiľ zodpovězené

Nevíte, jak se zeptat

Zpětné vyjádření

PePe

Odpovídám ještě na vaší odpověd: http://www.drogovaporadna.cz/dotazy/40014/proc-uz-nemuzu-papcit.html

Takže tedy chápu dobře, že užívání čistě jen marihuany v budoucím čase( později ) by možné bylo, ale právě kvůli tomu Pervitinu hlavně musím nechat tělo nějakou dobu odpočinout, aby se kompletně detoxikovalo a zregenerovalo ?

Jak jsem už psal minule. Alkohol už úspěšně nepiji, Pervitin byl jednou a BOHATĚ mi to stačilo, ten hnus už nikdy nechci vidět. Kouřit skoro taky nekouřím a marihuanu taky nijak vyloženě nevyhledávam a nepotřebuji( závislý určitě nejsem ), jen je to můj občasný způsob odreágování, který bych si rád zachoval a nevadí mi si třeba půl roku počkat, jen zda to bude ještě někdy možné. No odpověď jsem snad pochopil správně. Co se zotavování týče, děkuji za optání. Tak se mi naštěstí zatím daří dobře, toho psychiatra si určitě hledám, a stejně tak chodím na echo vyšetření srdce, abych věděl, že budu na 100% vpořádku.

Mockrát vám děkuji za odpověď, určitě mi k něčemu byla a částečně mě uklidnila.

Přeji krásný den.

Odpověděl: Amrit Sen

PePe, opět zdravím.

 

Každý člověk je neopakovatelný originál o drogy na něj mohou účinkovat a působit různě, stejně jako se mohou důsledky jejich užívání u jednotlivců lišit.

 

Jak je to a bude s Vámi, odpusťte, tedy opravdu nevím. Kvituji Váš plán na co nejdelší dobu odložit užítí, užívání všech psychotropních látek.

 

Jak budete reagovat na THC po půl roce abstinence také nevím. Co je však jisté, že už vždy bude u Vás existovat vysoké riziko, že se potíže budou i po samotné marihuaně, opakovat, v krajním případě, že se zblázníte.

 

Je na Vás, nakolik se Vám bude chtít riskovat, v sázce je, z mého pohledu, příliš mnoho.

 

Stačí takto?

 

Přeji Vám vše dobré, buďte na sebe opatrný,

Amrit Sen.

Zpět

Veškeré materiály a texty na stránkách této poradny včetně zodpovězených dotazů jsou majetkem SANANIM z.u..
Jejich kopírování a jakékoli další využití je možné výhradně se souhlasem SANANIM z.u..
Licence Creative Commons Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte komerčně 3.0 Česko