fb

Nacházíte se: Úvodní stránka O poradně Prohledat odpovědi Dotaz

Zadejte dotaz

Prohledejte jiľ zodpovězené

Nevíte, jak se zeptat

Extaze

Blbec

Dobrý den. Mám dotaz 4 dny v kuse jsem 2 X za večer požil extázi. Teď už je to 5 dnů co už jsem nic nevzal a jemi pořád špatně točí se mi hlava a je mi zle od žaludku jako by na mě šly mdloby. Ale trochu lépe mi je. zlepší se to ta pár dnů? . Spím normálně a jídlo také normálně.A dal sem si ltriptofan po té co už jsem nevzal extázi, je ltriptofan vhodný? Děkuji za odpověď.

Odpověděl: Veronika Pavlíková

Dobrý den.

 

Tryptofan není vhodný kombinovat s extází, i když teď XTC neberete, pořád ještě v těle máte stopy drogy. Může to být jeden z důvodů, proč se Vám točí hlava. Vynechte teď různé doplňky tak na dva týdny, pijte dostatek tekutin, odpočívejte, dostatek spánku a uvidíte, že čoskoro Vám bude líp.

 

S pozdravem,

VP

Zpět

Veškeré materiály a texty na stránkách této poradny včetně zodpovězených dotazů jsou majetkem SANANIM z.u..
Jejich kopírování a jakékoli další využití je možné výhradně se souhlasem SANANIM z.u..
Licence Creative Commons Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte komerčně 3.0 Česko