fb

Nacházíte se: Úvodní stránka O poradně Prohledat odpovědi Dotaz

Zadejte dotaz

Prohledejte jiľ zodpovězené

Nevíte, jak se zeptat

Jak se chovat k synovi, který již 25 let bojuje s drogami

Růže

O tom, že můj syn bere pervitin, jsem se dozvěděla před patnácti lety. Teď je mu 40, je ženatý, má dvě děti. Před 5 lety byl 3 měsíce v léčebně a vydržel být čistý po návratu asi půl roku. Jeho žena mu mockrát pomohla se zase postavit na nohy, ale zase do toho spadl. Vždy kvůli dětem, které má moc rád, sekal nějakou dobu dobrotu. Já jeho matka jsem se snažila mu vždy také pomoci. Nevím jestli dělám dobře, když ví, že vždy mu psychicky i materiálně pomůžu. Nebylo by lepší, kdyby ve mně podporu nenašel a musel si poradit sám?

Odpověděl: Markéta Kordová

 

Zdravím Vás.

 

Bohužel, jednoznačná odpověď neexistuje. Na někoho takové radikální rozhodnutí může zabrat, na někoho ne, je to individuální. Zda by to bylo účinné v případě Vašeho syna si netroufám odhadnout. Nelze ani podle několika mála informací učinit objektivní závěry, nejlépe probrat vše co je aktuálně třeba v osobním kontaktu, kde je více prostoru...

 

Netuším, kde žijete. Pokud by pro Vás nebylo obtížné navštívit naše zařízení v Praze, můžete využít naších služeb ve specializované Poradně pro rodiče, zde kontakt:

 

Poradna pro rodiče, SANANIM

Žitná 1574/51

Praha 1

mapa

Tel: 284 824 234, 739 268 527

Email: rodice@sananim.cz

 

Provozní doba:

PO 9,00 - 17,00

ÚT, ST, ČT 9,00 - 17,00

PÁ 9,00 - 15,00

(po domluvě lze i v jinou dobu)

 

http://www.sananim.cz/poradna-pro-rodice-(ppr)/co-nabizime.html

 

http://www.sananim.cz/poradna-pro-rodice-(ppr)/poslani.html

 

http://www.sananim.cz/poradna-pro-rodice-(ppr)/nase-cile.html

 

http://www.sananim.cz/poradna-pro-rodice-(ppr)/prijem-klientu.html

 

Poskytujeme bezplatné poradenské služby rodinným příslušníkům, stačí se jen objednat na uvedených číslech. Pokud se nedovoláte hned, buďte prosím trpělivá, v době, kdy kolegové hovoří se svými klienty, telefony nezvedají. Když budete volat na mobil, zavolají zpět hned, jak to bude možné. Můžete se klidně odkázat na mě.

 

V případě, že jste odjinud, napište prosím, kde žijete, města, která jsou Vám dobře dostupná, pokusíme se Vás co nejvhodněji nasměrovat ve Vaší lokalitě.

 

Mějte se zatím hezky.

 

S pozdravem, Markéta Kordová

 

 

 

 

Zpět

Veškeré materiály a texty na stránkách této poradny včetně zodpovězených dotazů jsou majetkem SANANIM z.u..
Jejich kopírování a jakékoli další využití je možné výhradně se souhlasem SANANIM z.u..
Licence Creative Commons Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte komerčně 3.0 Česko