fb

Nacházíte se: Úvodní stránka O poradně Prohledat odpovědi Dotaz

Zadejte dotaz

Prohledejte jiľ zodpovězené

Nevíte, jak se zeptat

Test THC

Sadboy

Dobrý den, dnes jsem dostal test na THC který mi vyšel pozitivní,i hned mi dali pouta a odvezli mě na policii kde jsem s pány policajty udělali zápis (výslech) po té mě odvezli na krev a moč samozřejmě v poutech jsem musel jít mezi lidi, s policajty jsem se nehádál a spolupracoval jsem, pod vlivem marihuany jsem samozřejmě za volantem nebyl marihuanu jsem kouřil naposled 18hodin před odběrem krve. Zajímají mě možnosti výsledného procesu, když jsem se zeptal policajti zda to půjde k soudu řekli mi ze ne. Předem děkuji za inteligentní a normální odpověď.

Odpověděl: Markéta Kordová

 

Zdravím Vás.

 

Zda bylo chování příslušníku v normě nebo za čarou, neumím odhadnout. Z osobního hlediska se mi zdá možná trochu přehnané, vozit ohledně testu na THC někoho v poutech, ale jaké mají kompetence a jaké mohou k tomu používat prostředky, opravdu netuším.

 

Bohužel, zde jde o jinou odbornou oblast.

 

Doporučila bych Vám spojit se s právní poradnou A.N.O., kontakt níže.  Nejenom, že se přímo specializuje na právní problematiku spojenou s nelegálními drogami, je zde možnost získat přesné a aktuální informace kolem legislativy.

 

Také se můžete poradit, jak v dané situaci postupovat, případně si nechat pomoci, pokud to bude nezbytné. Poradna poskytuje bezplatné služby a sídlí v Praze. Na osobní konzultaci je třeba se předem objednat.

Pokud žijete někde jinde, lze se poradit buď po telefonu, nebo prostřednictvím internetu (email, webová poradna - odpověď je většinou v řádu dní, max týden), kontakty níže.

 

Právní poradna A.N.O.

Koněvova 95

Praha 3 - Žižkov

 

Tel : 222 582 932, 736 760 701 (pouze pracovní dny)

 

Email : ppano@asociace.org

 

Více zde: www.asociace.org Otevřít odkaz v novém okně

 

Webová poradna: http://www.asociace.org/pravni-poradna-webova-poradna.php

 

Mějte se hezky, Markéta Kordová

 

 

 

 

Zpět

Veškeré materiály a texty na stránkách této poradny včetně zodpovězených dotazů jsou majetkem SANANIM z.u..
Jejich kopírování a jakékoli další využití je možné výhradně se souhlasem SANANIM z.u..
Licence Creative Commons Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte komerčně 3.0 Česko