fb

Nacházíte se: Úvodní stránka O poradně Prohledat odpovědi Dotaz

Zadejte dotaz

Prohledejte jiľ zodpovězené

Nevíte, jak se zeptat

Necitlivost rukou po užití marihuany

Drug

Dobrý den, mám takový problém včera jsem si dala fina a nějakou dobu po užití jsem přestala cítit ruce.... Myslela jsem si že až omámení látkou skončí bude vše zase v pořádku. Na chvíli se mi taky ulevilo, ale pak se nepříjemné brnění a neciivost znovu dostavili. Je mi 16 a nikdy se mi po marihuaně nikdy nic takového nestalo.

Odpověděl: Markéta Kordová

Dobrý den.

Nelze dělat objektivní závěry touto cestou přes internet, s minimem informací.

 

Brnění končetin může být projev nedostatku minerálů (hořčík, vápník). Stejně tak jste to mohla přehnat s konzumací nebo mohla být marihuana hnojena nějakou chemikálií, na kterou mohl Váš organismus reagovat. Opravdu těžko říct, těch důvodů může být vícero...

 

Jak je Vám teď? Je to už lepší?

 

Je Vám 16let, konzumace jakýchkoliv drog v tomto věku může mít mnohem větší následky, nežli konzumace v dospělém věku. Nechtěla byste si o Vašem užívání s někým pohovořit?

 

Kdybyste chtěla napsat více, můžete napsat do skryté poznámky, ta není součástí veřejné části webu, nikdo ji tedy neuvidí. Tak to zvažte, když tak se ještě ozvěte, budu ráda.

 

Mějte se zatím hezky, MK

 

Zpět

Veškeré materiály a texty na stránkách této poradny včetně zodpovězených dotazů jsou majetkem SANANIM z.u..
Jejich kopírování a jakékoli další využití je možné výhradně se souhlasem SANANIM z.u..
Licence Creative Commons Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte komerčně 3.0 Česko