fb

Nacházíte se: Úvodní stránka O poradně Prohledat odpovědi Dotaz

Zadejte dotaz

Prohledejte jiľ zodpovězené

Nevíte, jak se zeptat

Dotaz

Květa

Dobrý den. Psala jsem sem 25.4. Chci moc podekovat za dlouhou odpověd a hlavne za uklidneni. Četla jsem vsechno co ste mi dala v tech adresách, tak ja asi dojdu do toho stacionare na tu skupinu az budu mit hlídání.
Detem je 4 a 8 roků a jsem s nima sama. Jejich otec s nama nezije ani si ho nepamatujou. Taky bere ale mozná je ted zavrenej nevim nestýkáme se.
Dekuju za naději!
Květa

Odpověděl: Markéta Kordová

Opět Vás zdravím, Květo.

Jsem moc ráda, že jste se ještě ozvala, kontakty se Vám hodí a máte chuť je využít.

 

Tak mě tak napadá, zmiňujete, že musíte počkat, až budete mít hlídání, můžete klidně vzít děti sebou. Dávala jsem Vám kontakt na Denní stacionář, stejně tak na PHDr. Ilonu Preslovou, obě zařízení sídlí hned vedle sebe, spadají pod stejnou organizaci (stejně jako tato poradna) - SANANIM a úzce spolu spolupracují. Vím jistě, že u paní Preslové je to přizpůsobeno i návštěvám s dětmi (k dispozici herna), takže kdybyste měla problém, jak zajistit děti, můžete asi přijít s nimi a nečekat, až budete mít hlídání. Jen se třeba se předem objednat.

 

Děkujeme také za doplnění informací. Umím si představit, že jste to neměla vůbec snadné, být na všechno sama. Proto jsem upřímně ráda, že jste se rozhodla svou situaci řešit.

 

Pro jistotu sem dávám znovu kontakty:

http://www.sananim.cz/denni-stacionar-(dst).html

http://www.sananim.cz/centrum-komplexni-pece-o-dite-a-rodinu.html

 

Pokud bych Vás mohla nějak podpořit, klidně ještě napište. Každopádně dejte vědět, jak se vše dál vyvíjí a mějte se s dětmi hezky.

 

S pozdravem, MK

 

Zpět

Veškeré materiály a texty na stránkách této poradny včetně zodpovězených dotazů jsou majetkem SANANIM z.u..
Jejich kopírování a jakékoli další využití je možné výhradně se souhlasem SANANIM z.u..
Licence Creative Commons Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte komerčně 3.0 Česko