fb

Nacházíte se: Úvodní stránka O poradně Prohledat odpovědi Dotaz

Zadejte dotaz

Prohledejte jiľ zodpovězené

Nevíte, jak se zeptat

ANCA protilátky, drogy už neberu

Marta33

Dobrý den, omlouvám se, že otravuju, ale jsem opravdu zoufalá, již jsem vám jednou psala (předevčírem). Bolí mě orgány, srdce, ledviny... na dotek, i při mírném tlaku, žíly, atd. ale nikde mi nemůžou nic najít. PROSÍM vás, nevíte, na koho se obrátit o pomoc? Asi mi už nikdo nepomůže. Promiňte, že otravuju. Kdybych nebyla tak moc zoufalá, nedělala bych to.

Odpověděl: Amrit Sen

Opět zdravím,

 

díky za důvěru. Právě jsem odpovídal na Váš předchozí, obdobný dotaz, přikládám jeho kopii. Připomínám a zdůrazňuji potřebnou otevřenost a upřímnost, jinak riskujete, že se nepohnete z místa, a že bude hůř.

 

Nejsme lékaři, a ani ti, by na dálku, po internetu, nepoznali, co Vám je. Jediné, co Vám mohu doporučit, je lékaře opět vyhledat, zajít tam co nejdříve, a říci jim otevřeně o všech okolnostech, které by mohly s potížemi souviset. O všech...

 

Také Vám doporučuji se znova otestovat na nakažlivé nemoci, bezplatně v nejbližším, nebo kterémkoli jiném kontaktním centru pro uživatele návykových látek, případně pracovníky spádového terénního programu, nebo laboratorně, v některém ze specializovaných pracovišť.

 

Jak najdete, podle oblasti, kontaktní centra a terénní programy v dosahu, zjistíte na stránkách naší poradny, v rubrice Kontakty: http://www.drogovaporadna.cz/kontakty.html

 

Není čas na ostych, nebo sentiment, cení se a funguje upřímnost a otevřenost, nikdo Vám hlavu neutrhne, jedině tak máte umožníte lékařům stanovení správné diagnózy a příčiny Vašich potíží, stejně tak i případné zahájení léčby, zvýšíte naději a šanci na časnou úzdravu.

 

Pokud jste z Prahy a okolí, můžete se zdarma a bez objednání, otestovat na HIV, syfilis, všechny žloutenky a další nemoci, včetně nenakažlivých, zde:

 

REMEDIS Klinika Praha

Vladimírova 10
140 00 Praha 4
Telefon: +420 226 216 200
Mobil: +420 601 560 541
E-mail: ordinace@remedis.cz

Web: http://www.remedis.cz/

 

S návštěvou lékaře neotálejte. Pokud nejste se spoluprací s Vašimi lékaři spokojená, konzultujte Váš stav s dalšími lékaři, nebo je vyměňte, máte na to ze zákona právo. Je docela možné, že Vaše současné zdravotní potíže, mohou mít í jinou, než somatickou příčinu. Nemyslím to zle, ale nebude od věci, když rovněž navštívíte psychiatra, nejlépe se zkušenostmi a znalostmi z oboru adiktologie, a svůj stav s ním zkonzultujete.

 

Přeji Vám vše dobré, buďte na sebe i na ostatní, opatrná.

Přeji brzkou úlevu a uzdravení,

Amrit Sen.

 

 

 

Zpět

Veškeré materiály a texty na stránkách této poradny včetně zodpovězených dotazů jsou majetkem SANANIM z.u..
Jejich kopírování a jakékoli další využití je možné výhradně se souhlasem SANANIM z.u..
Licence Creative Commons Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte komerčně 3.0 Česko