fb

Nacházíte se: Úvodní stránka O poradně Prohledat odpovědi Dotaz

Zadejte dotaz

Prohledejte jiľ zodpovězené

Nevíte, jak se zeptat

Lékařské testy na drogy

Péťa

Zdravím všechny, kteří se podílejí na tomto projektu. Přejdu hned k mému dotazu. Zajímalo by mne, jak dlouho se v krvi drží látky obsažené drogách. Konkrétně mě to zajímá u LSD v podobě tripu a u Extáze. Nemyslím si o sobě, že jsem závislá na drogách, pouze jsem tyto drogy párkrát vyzkoušela. LSD jsem mela naposledy pred 3/4 rokem a extázy naposledy v prosinci 2000. O prázdninách se chystám na legální pracovní pobyt do USA a podepsala jsem papír, že mi budou moci udělat testa na drogy. Vím, že má otázka je možná zbytečná, ale mě by přesto moc zajímalo, za jak dlouho lze drogu v krvi (případně jinou metodou) ješte rozpoznat. Děkuji předem za odpověď, ať už bude jakákoliv, Petra H. ze západních Čech.

Odpověděl: Dana Holubová

U LSD (tedy i tripu) je to řádově několik hodin. Extází samotnou (MDMA) si nejsem jistá, ale nebude to déle, než u různých speedů, které v ní mohou být přimíchány a to je podle různých údajú maximálně 14 dní až měsíc. Mluvím o testech z moči. V krvi vydrží mnohem kratší dobu a testují se z ní vyjímečně.

Zpět

Veškeré materiály a texty na stránkách této poradny včetně zodpovězených dotazů jsou majetkem SANANIM z.u..
Jejich kopírování a jakékoli další využití je možné výhradně se souhlasem SANANIM z.u..
Creative Commons Licence Creative Commons Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte komerčně 3.0 Česko