fb

Nacházíte se: Úvodní stránka O poradně Prohledat odpovědi Dotaz

Zadejte dotaz

Prohledejte jiľ zodpovězené

Nevíte, jak se zeptat

Po perníku?

Ruby

Už delší dobu si všímám, že se mi špatně hojí drobné ranky (zůstávají po nich červenofialové jizvy), je možné že tak dochází kvůli tomu, že jsem brala cca 3/4 roku dost intenzivně pervitin? .. pozn. teď jsem 5 měsíců čistá. Co může pervitin provést s lidským zdravím po delším užívání? Díky

Odpověděl: Jakub Minařík

To co popisujete vypadá jeko defekt schopnosti organismu vypořádat se z infekcemi. Možná došlo k postižení imunity nebo skrytě probíhá nějaká infekce. Doporučil bych vám obrátit se na svého lékaře s žádostí o komplexní vyšetření, pravděpodobně by se také měl dozvědět důvod vašich obtíží.

Zpět

Veškeré materiály a texty na stránkách této poradny včetně zodpovězených dotazů jsou majetkem SANANIM z.u..
Jejich kopírování a jakékoli další využití je možné výhradně se souhlasem SANANIM z.u..
Licence Creative Commons Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte komerčně 3.0 Česko